Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс програми розвитку ООН

25 лютого, 2005 р.

    *** Програма Розвитку ООН в Україні в рамках впровадження проекту "Створення захищеного середовища для молоді України" оголошує конкурс на проведення аналітичного дослідження "Безпека молоді України: політичні, соціальні та економічні аспекти".
    
    Програма Розвитку ООН в Україні запрошує взяти участь у тендері на проведення аналітичного дослідження.
    
    Програма «Безпечне середовище для молоді України» спрямована на підтримку молодих людей у розбудові власного майбутнього на засадах демократичного врядування та безпеки у тісній співпраці з представниками уряду на національному та регіональному рівнях шляхом залучення шкіл, університетів та неурядових організацій.
    
    Успішна реалізація Програми передбачає проведення цілісного ситуаційного аналізу становища з безпеки молоді в України для отримання даних про проблеми та потреби у цій сфері.
    
    Технічне завдання та бланк інформації про заявника додаються.
    
    У разі Вашої зацікавленості слід надіслати тендерні пропозиції українською або англійською мовою з поміткою “Тендер: Проведення дослідження” разом із детальним описом виконання роботи, графіком виконання роботи та пропонованим бюджетом із обов’язковим зазначенням загальної суми витрат (з урахуванням ПДВ).
    
    Конкурсні заявки приймаються до 18:00 14 березня 2005 року за факсом 253-26-07 або електронною поштою на адресу ksenia.semenova@undp.org, або за адресою: Представництво ООН/ПРООН в Україні, Кловський узвіз, 1, м. Київ, 01021.
    
    Детальна інформація щодо умов участі у конкурсі на сайті Представництва ООН в Україні: http://www.un.kiev.ua/bc/tenders/435/
    
    Автор : Програма Розвитку ООН в Україні http://www.un.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати