Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Українська національна збірна по футболу серед бездомних (Всесвітній кубок бездомних) – шукає підтримки.

27 лютого, 2005 р.

    *** БФ „Дорога до дому” (Одеса) та Фундація „Чинність закону” (Київ), а також Всеукраїнський форум соціальної преси, які у партнерстві представляють в Україні - Всесвітній кубок бездомних з футболу звертаються до українського бізнесу та фізичних осіб, а також до інших зацікавлених - меценатів, допомогти українській національній команді з футболу взяти участь у цьому благодійницькому, спортивному святі.
    Захід організовується Міжнародною мережею вуличних газет (ISNP). Дана організація, поєднує організації, що працюють з бездомними по усьому світові. Продаючи соціальну пресу прямо на вулицях, члени ISNP – бездомні, надають певні можливості заробітку людям, що знаходяться в кризових ситуаціях. Сьогодні в ISNP входять більш як 50 членів з 28 країн - починаючи з країн Південної Африки до Росії, Німеччини та США. Вперше Всесвітній кубок бездомних пройшов у липні 2003 року у Граці (Австрія). В команди тоді входили представники 18 країн світу. Це були як бездомні люди так і ті, хто заробляє гроші шляхом продажу газет на вулицях. Він пройшов із грандіозним успіхом. Більш як 20 000 глядачів прийшли подивитися на 109 ігор кубку. Атмосфера була насичена товариськими настроями команд. Також, більше 90 акредитованих журналістів з усього світу і 25 телекомпаній світу висвітлювали цей кубок у пресі, зробивши з нього найбільшу подію 2003 року в Австрії. (Більш детальна інформація розміщена на сайті: www.streetsoccer.org). Далі був кубок 2004 року у Готенборзі (Швеції), де наша команда вперше взяла участь й непогано виступила. Тоді поїздка відбувалася за підтримки Київської міської державної адміністрації.
    В цьому році чемпіонат приймає Шотландія. І наша команда сподівається. Що за допомогою української громади вона також зможе виступити на ньому. Усі благодійники, які братимуть участь у спонсорстві нашої команди, будуть відповідним чином віддячені командою. Їхня символіка буде представлена на стадіоні та в команді. Надаючи допомогу - громадяни України мають знати, що тим самим вони, підвищують український авторитет у світі, презентують нашу державу серед інших країн та роблять шляхетну справу, підтримуючи цю благодійну акцію. Усім благодійникам буде надано звіт про використання коштів.
    З усіх питань звертатися до оргкомітету кубку:
    1. Ігор Камінник – 0487772070, БФ „Дорога до дому” (Одеса)
    2. Олег Спорников – 0445380383, spornikov@rol.org.ua, БО „Чинність закону” (Київ)
    Офіційні сайти Кубку: www.rol.org.ua, www.nonprofit.org.ua
    Офіційний інформаційні спонсори Кубку:
    Газета „Соціальні інвестиції”
    Газета „Україна business”
    Газета „Дорога додому”
    Ексклюзивний медіа – партнер:
    Телестудія „Новий формат”


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю