Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЗМІ дедалі більше об'єднуються

2 березня, 2005 р.

    *** Новостворена Асоціація регіональних ЗМІ, яка об’єднує дев’ять районних газет області, та громадська організація „Центр соціального добробуту „Доброчин” (м. Чернігів) уклали угоду про співробітництво.
    
    На останній зустрічі, яка проходила у Мені, газетярі домовилися спільними зусиллями відстоювати свої професійні права, запроваджувати сучасні стандарти журналістики, активно впливати на процес реформування вітчизняних засобів масової інформації.
    
    Зокрема, йшла мова й про нові взаємовідносини комунальних видань з владою. Остання зараз декларує відмову від будь-якого тиску на журналістів, свою відкритість і доступність, підтримку свободи слова. На жаль, констатували учасники зустрічі, уже є приклади застосування у районах області старої практики щодо засобів масової інформації. Асоціація регіональних ЗМІ збирається відслідковувати такі випадки і широко їх оприлюднювати.
    
    Зверталася увага на проблеми з дотриманням законодавства щодо висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування та інші питання у роботі засобів масової інформації.
    
    ГО „Доброчин” надаватиме правову та інформаційну підтримку асоціації. Натомість журналісти будуть брати активну участь у реалізації проектів, які започатковує „Доброчин”.
    
    <b>Для довідки. До Асоціації регіональних ЗМІ входять газети „Наше слово” (Мена), „Трудова слава” (Ічня), „Маяк” (Корюківка), „Промінь” (Щорс), „Нові горизонти” (Короп), „Вісті Сосниччини”, „Сіверський край” (Новгород-Сіверський), „Новини Городнянщини”, „Життя Семенівщини”. Асоціація відкрита для приєднання інших ЗМІ.
    
    Громадська організація „Центр соціального добробуту „Доброчин” працює у сфері розвитку місцевого самоврядування, захисту прав людини, правової освіти. Метою діяльності ЦСД „Доброчин” є сприяння розбудові відкритого, демократичного громадянського суспільства шляхом захисту та сприянню реалізації прав і свобод людини в усіх сферах суспільного життя; розвитку ініціативи та реалізації прав громадян, сприяння євроінтеграційним процесам .
    
    Контактна інформація:
    • Асоціація регіональних ЗМІ – (04644) 3-11-87, nslovo@cg.ukrtel.net, Олександр Назаренко.
    • ГО ЦСД „Доброчин” – (0462)17-75-75, dobrochyn@cn.relk.com, Олександр Підгорний.
    
    
    Джерело : Асоціація регіональних ЗМІ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю