Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Новий вимір гуманітарного співробітництва України і В’єтнаму визначає візит українського Омбудсмана

3 березня, 2005 р.

    *** 22-28 лютого 2005 року В’єтнам відвідала делегація на чолі з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Ніною Карпачовою. Український Омбудсман провела зустрічі з Головою Національних Зборів (парламенту) СРВ Нгуєн Ван Аном, Віце-президентом СРВ Чионг Мі Хоа, Головою комітету з правових питань Національних Зборів СРВ Ву Дик Кхієном.
    Відбулися зустрічі Ніни Карпачової з представниками української громади, що мешкають у містах Ханой, Хошимін та Вунгтау. Вона відвідала селище представників однієї з в’єтнамських етнічних меншин у провінції Хоа Бинь, спеціальні заклади, де лікуються потерпілі від застосування американською авіацією хімічної зброї під час війни у В‘єтнамі - зокрема, діоксину. Делегація передала для експозиції музею жінок у м. Ханой українське національне жіноче вбрання.
    Цей візит визначив новий вимір гуманітарного співробітництва між Україною і СРВ. Лейтмотивом зустрічей з в’єтнамською стороною була тема всебічної активізації співпраці обох країн. Особлива увага приділялася питанням захисту прав українців у В’єтнамі і в’єтнамських громадян - в Україні. Відбувся обмін досвідом подолання спільних проблем у сфері забезпечення інтересів найбільш незахищених верств населення тощо.
    Зустрічаючись зі співвітчизниками, наш Омбудсман відповіла на численні запитання, пов’язані з перебуванням українців за кордоном. Як повідомило українське посольство в СРВ, візит Ніни Карпачової широко висвітлювався центральним телебаченням, на радіо та у друкованих ЗМІ В‘єтнаму.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю