Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Громадські організації створили тимчасову коаліцію

5 березня, 2005 р.

    ***
    ПОВІДОМЛЕННЯ
    до учасників "Коаліції "Перегорнути сторінку” та підписантів звернення Фундації „Чинність закону” до Голови тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань встановлення фактів закордонного втручання у фінансування виборчих кампаній в Україні – Валерія Мішури.
    
    Шановні колеги, від імені загальних зборів нашої організації, щиро дякуємо усім, хто вирішив приєднатися до нашої ініціативи по сприянню роботі тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань встановлення фактів закордонного втручання у фінансування виборчих кампаній в Україні. Потягом трьох місяців на нашому сайті (www.rol.org.ua) та на сайті ініціативи "Обирай" (www. civicua.org/obyrai), ми з вами мали змогу згуртуватися у тимчасову коаліцію зі сприяння роботі цієї комісії, маючи на меті надати їй, якомога ширші ресурси для її діяльності аби кінцевий продукт її роботи, доповіді, записки, виступи її членів у пресі, мали об’єктивний та неупереджений характер. Ми з вами об’єдналися аби спільно довести Народним депутатам України, що міжнародна технічна та благодійна допомога надається міжнародними донорами в Україні для того аби сприяти процесам демократизації та відкритості в суспільстві, захищати права та свободи людини, поліпшувати процеси соціального інвестування та подолання бідності, вести просвітницьку та роз’яснювальну роботу, виконувати екологічні проекти, допомагати хворим на СНІД, наркоманію, туберкульоз тощо. А також щоб довести, що фінансова звітність і міжнародних донорських організацій і українських НУО є доступною, прозорою і вільною для користувачів, в тому числі й членів комісії. Щоб довести це аргументовано і серйозно – усі ви погодилися для початку І етапу нашої роботи зробити наступне:
    1. Створити тимчасову коаліцію громадських організацій, яку ми пропонуємо назвати "Коаліція "Перегорнути сторінку”
    2. Створити бібліотечку видань громадських організацій на тему формування в Україні громадянського суспільства із нахилом на глосарій термінології організацій громадянського суспільства в Україні, для передання її у користування тимчасової слідчої комісії
    3. Створити електронну базу даних міжнародних донорських організацій із посиланнями на їхні річні фінансові звіти.
     Отже, ми пропонуємо, затвердити такий план заходів нашої коаліції із метою досягнення нею своїх цілей:
    1. Обрати координатором коаліції – Лідію Гусину - gusyna@rol.org.ua, створити електронну базу даних учасників коаліції та мережу партнерських сайтів. А також створити банер коаліції та розмістити його у мережі партнерських сайтів. – відповідальна Фундація „Чинність закону”
    2. Створити бібліотечку друкованих видань громадських організацій – відповідальні Фундація „Чинність закону” та Фонд „Громадянський моніторинг”
    3. Створити бібліотечку тематичних аудіовідео- носіїв з громадської тематики – відповідальні Фундація „Чинність закону” та Фонд „За право кожного” (м. Кременчук)
    4. Створити електронну базу даних міжнародних донорських організацій із посиланнями на їхні річні фінансові звіти. – відповідальні Фундація „Чинність закону”, Портал „Громадський простір” та ВГО „Клуб корінних киян”
    Також прохання до усіх учасників коаліції "Перегорнути сторінку”, вже надсилати свої видання, публікації, книги, бюлетені за адресою: 02147, м. Київ, а/я- 55, Фундація „Чинність закону”. Одночасно запрошуємо надсилати свої пропозиції щодо подальших спільних дій та роботи із відповідною комісією ВРУ, на адресу координатора коаліції: gusyna@rol.org.ua
    Вручення першої копії звернення "Коаліції "Перегорнути сторінку” до голови комісії Валерія Мішури, відбудеться в приміщенні Верховної ради України у символічний для громадських організацій день: 21 березня 2005 року – „Міжнародний день ліквідації расової дискримінації”.
    З повагою,
    Лідія Гусина.
    0044 5380383,
    gusyna@rol.org.ua
    www.rol.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю