Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПРЕС-РЕЛІЗ

7 березня, 2005 р.

    *** 29 березня - 4 квітня 2005 року, м. Київ, Будинок Кіно, вул. Саксаганського, 6
    
    01 лютого 2005
    
    Найновіші стрічки українських документалістів, а також найвідоміші фільми про права людини будуть представлені з 29 березня по 4 квітня 2005 року на Міжнародному фестивалі Дні документального кіно про права людини "УКРАЇНСЬКІЙ КОНТЕКСТ", який відбудеться, в Києві в Будинку Кіно.
    
    Головною метою нової інституції є створення системи підтримки та заохочення вітчизняних митців, які працюють у галузі відстоювання прав людини.
    
    Події в Україні в грудні 2004 року привернули до себе увагу всього світу. Для самих українців найголовнішим стало те, що ідея боротьби за свої права перестала бути чимось абстрактним. Дотримуватись активної громадянської позиції стало природнім. Але настав час осмислення та оцінювання набутого. Тому, слово за сучасним українським документальним кіно.
    
    Під час фестивалю відбудуться:
    
    
    Прем'єри фільмів українських кінематографістів та презентація відео архіву Помаранчевої революції,
    українська прем'єра стрічки італійського кінодокументаліста Стефано Талді "Громадянин Берлусконі", яка привернула до себе увагу світової громадськості, і на якій буде присутній сам продюсер,
    ретроспективи кращих фільмів, що були представлені на міжнародних кінофестивалях про права людини "Єдиний світ" (One World, Чехія) та "Права людини в фільмі" (Польща),
    спеціальні програми: "Демократія - білоруська версія" (за участі білоруських кіномитців),
    майстер-класи, семінар з міжнародної копродукції документального кіно та багато інших подій.
    
    Фестиваль організований Асоціацією громадських організацій Українською Гельсінською спілкою з прав людини та громадською організацією Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв за підтримки МФ "Відродження".
    
    Українська Гельсінська спілка з прав людини - Всеукраїнська асоціація громадських правозахисних організацій, метою якої є сприяння практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 1975 року, інших прийнятих на його розвиток міжнародних правових документів, а також усіх інших зобов'язань України у сфері прав людини та основних свобод. Українська Гельсінська спілка з прав людини була створена 1 квітня 2004 року та складається з 15 громадських правозахисних організацій-учасників.
    
    Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв (www.cmitva.org) - громадська організація, що працює з 2001 році в напрямку реалізації некомерційних проектів: які сприяють розвитку медіа та кіноринку України, підвищенню кваліфікації фахівців мас-медіа, оволодінню комунікативними технологіями, в галузі розробки та впровадження сучасних інформаційних стратегій. Організатор Днів кіно про права людини 2003 р та 1 Українського семінару міжнародної копродукції документального кіно
    
    Ярослав Гордієвич
    +38-067-2091772
    press@rupor.org Геннадій Кофман
    +38-050-5974927
    info@magikafilm.com.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю