Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Білі ворони з Чечні

16 березня, 2005 р.

    *** Документальний фільм „Білі ворони- жахи Чечні” німецьких режисерів Йогана Файнда та Тамари Трампе буде представлений на міжнародному фестивалі Дні документального кіно про права людини „Український контекст”.
    
    Коли молоді російські солдати відправилися на війну в Чечню, вони сподівалися на пригоду. У них не було жодної ідеї, що їх чекає. Коли вони повернулися додому вони були скаліченими, без іллюзій та відмічені назавжди досвідом війни. Це була війна без переможців, тільки переможені. А для переможених немає місця в сучасній Росії.
    
    Джоган Файнд та Тамара Трампе провели три роки в Росії, спостерігаючи за головними героями, які повернулися з Чечні - Кирилом, Пєтею та Катею. Двоє хлопців пішли добровольцями на службу в Чечню, а дівчина працювала в Чечні медсестрою.
    
    Історія про поверення додому з війни повністю скалічених внутрішньо та фізично молодих людей, світ яких перевернувся від жахливого досвіду, який вони набули на цій війні.
    
    Фільм брав участь в програмі документального кіно на останньому кінофестивалі у Берліні.
    
    Нагадаємо, що Міжнародний кінофестиваль документального кіно з прав людини „Український контекст” відбудеться з 29 березня по 3 квітня в Будинку Кіно. Організаторами фестивалю виступили Українська Гельсінська спілка з прав людини та Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв за фінансової підтримки МФ „Відродження”.
    
    Інформація надана www.docudays.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати