Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


СТВОРЮЄТЬСЯ АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ПОЛІТОЛОГІВ УКРАЇНИ

17 березня, 2005 р.

    *** За адресою www.politolog.org.ua можна ознайомитися з аналітичними дослідженнями молодих українських політологів з усіх регіонів країни, а також слідкувати за створенням та приєднуватися до діяльності Асоціації молодих політологів України.
     Мета створення Асоціації: 1) дати можливість молодим політологам з усієї України заявити про себе на найвищому рівні, шляхом публікації та донесення до зацікавленої громадськості їхніх аналітичних матеріалів та думок; 2) об’єднавши таких молодих людей, підвищити в суспільстві престиж практичної політології, наслідком чого має стати максимально можливий вплив Асоціації на політичні процеси в Україні.
     Асоціація об’єднуватиме тих молодих людей, які мають досвід політичної роботи, під якою розуміється розклеювання листівок, організація мітингів, створення громадських кампаній, участь у роботі виборчих дільниць, штабів, тощо. Одним словом, Асоціація об’єднуватиме тих молодих людей, які можуть аналізувати політичний процес, працюючи в ньому зсередини.
    Перші шляхи створення Асоціації – ініціаторами створення Асоціації була розіслана пропозиція приєднатися до молодіжного політологічного об’єднання по базі активних молодих людей. Ті молоді люди, які позитивно реагували на це запрошення, отримували пропозицію написати одну або кілька робіт на такі теми:
    «Розкол України: міф чи реальність»,
    «ЦВК за часів Ківалова – ЦВК за часів Давидовича: порівняльний аналіз»,
    «Леонід Кучма і вибори Президента 2004 року: поразка чи план»,
    «Новий Президент України у коридорах старої влади: хто кого?»,
    «Фоторобот майбутньої опозиції».
    Всі надіслані роботи ініціатори створення Асоціації без жодних змін розмістили на спеціально створеному сайті www.politolog.org.ua. Кожен з авторів, які надіслали свої роботи, незалежно від політичних уподобань, віку, освіти, партійної приналежності та віросповідання тощо був запрошений до створення Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих політологів України».
    
    Умови вступу та участі у створенні Асоціації – активність та систематичне надсилання робіт, які можуть чітко показати політологічний рівень автора є, фактично, тією єдиною умовою, виконавши яку, ініціатори створення Асоціації можуть запросити автора вступити та приєднатися до створення Асоціації молодих політологів України.
    Окремо акцентуємо увагу на тому, що ми б хотіли, аби серед учасників Асоціації були всі кольори «політичної веселки» :)


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати