Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Кіно, яке не залишає байдужим

18 березня, 2005 р.

    *** Сьогодні на прес-конференції в УНІАН було презентовано програму міжнародного кінофестивалю Дні документального кіно про права людини „Український контекст”,
     ( 29 березня-3 квітня, Київ, Будинок кіно)
    
    Прес-реліз
    18 березня 2005 року, Київ
    
    Фільми, які будуть представлені на кінофестивалі Дні документального кіно про права людини „Український контекст” - про наше життя, про реальність, яку більшість з нас воліла б відвернути від себе та своїх близьких.
    
    На фестивалі буде показано майже 70 фільмів режисерів багатьох країн світу, серед них фільми-призери міжнародних фестивалів: One World (Прага), Human Rights in Film (Варшава) та „Сталкер” (Москва).
    
    В рамках фестивалю будуть презентовані спеціальні програми: „Росія – нова мова, або Російська екзистенція”, „Демократія. Білоруська версія”, „Демократія. Український контекст”, „Відео-звіт за 2004 про права людини в Україні”
    
    Фестиваль відкриється прем’єрою – фільмом українського режисера Руслана Гончарова „Український вибір”, який безпристрасно нагадає нам останній рік життя в Україні – всю палітру політичного, а відтак і суспільного протистояння.
    
    Правозахисники та кіномитці об’єднали свої зусиля, щоб ще раз показати нам жахи війни Чечні та скалічені душі молодих людей, які з неї повернулись („Білі ворони – жахи Чечні”, Німеччина, 2004; „Мирне життя”,Росія, 2004, „Норд-ост: театр смерті”, Польща, 2003); про поранені серця людей, які пройшли через пекло тортур та катуваннь („Поранені душі”, Данія, 1996); розказати про страхи та сподівання заробітчан, які шукають втрачений рай в інших країнах, ризикуючи для цього навіть своїм життям („Бар на станції Вікторія”, Польща, 2004), а також застерігти від масових маніпуляцій свідомістю, що є нічим іншим ніж порушенням права на свободу слова та інформації („Вбивці російських газет”, Франція, 2003).
    
    Фільми та події, про які йдеться - не лишать байдужими нікого.
    
    Детальніше про программу фестиваля, фільми та заходи можна довідатися на сайті www.docudays.org.ua
    
    Довідка: Міжнародний кінофестиваль документального кіно про права людини засновано Асоціацією громадських організацій Українською Гельсінською спілкою з прав людини та громадською організацією Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв за підтримки Національної спілки кінематографістів України та Міжнародного Фонду „Відродження”.
    
    Контакт:
    Ярослав Гордієвич
    +38-067-209 17 72
    press@rupor.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати