Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Конкурс на визначення шляхів підвищення практичної здатності ОГС

22 березня, 2005 р.

    Проект „Мережа громадської дії в Україні” (UCAN), який адмініструється Інститутом сталих спільнот (ISC) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), сприяючи підвищенню життєздатності ОГС в Україні, оголошує конкурс з проведення дослідження щодо законодавчого регулювання правового захисту ОГС і представництва учасників ОГС.
    
    Конкурс спрямовано на визначення шляхів підвищення практичної здатності ОГС ефективно застосовувати засоби правового захисту ОГС та представництва учасників ОГС.
    
    Вимоги до виконання дослідження
    Очікується, що дослідження буде завершено протягом трьох місяців після підписання контракту. Дослідження має обов’язково включати:
    - аналіз діючих засобів правового захисту ОГС, які включають, поряд із законодавчими актами, судові та адміністративні процедури, виконання рішень судів та адміністративних органів;
    - аналіз фактичного доступу ОГС до правосуддя і правової допомоги, а також виконання процесуальних норм щодо представництва учасників ОГС (в т.ч. конкретна судова практика);
    - аналіз державної політики (в т.ч. законодавчих та регуляторних актів, які ще не набрали чинності) стосовно розвитку засобів правового захисту ОГС і пропозиції щодо її поліпшення;
    - практичні рекомендації щодо підвищення здатності ОГС ефективно застосовувати засоби правового захисту та представництва учасників організацій.
    
    Очікувані результати
    Виконавці відповідатимуть за:
    1. Проведення аналізу застосування діючих матеріальних і процесуальних норм законодавства щодо правового захисту ОГС та представництва учасників ОГС.
    2. Визначення основних обмежень для правового захисту ОГС у практиці судів та адміністративних органів, а також можливості такого захисту і представництва учасників ОГС, які ОГС не використовують або використовують неефективно.
    3. Розробку рекомендацій для практичних заходів щодо забезпечення недискримінаційного та ефективного застосування засобів правового захисту ОГС і представництва учасників ОГС.
    4. Підготовку фінансових та описових звітів згідно з умовами контракту.
    5. Подання рецензій двох експертів, які не брали участі в проведенні дослідження.
    
    Cтатус виконавців та вимоги до заявок
    Виконавці мають бути юридичними особами, зареєстрованими в Україні.
    
    Заявки мають обґрунтувати наявність кваліфікації для виконання дослідження та складатися з:
    1. Опису (не більше однієї сторінки) досвіду діяльності Виконавця, що стосується здійснення досліджень та консультацій у галузі правового захисту ОГС та представництва учасників ОГС.
    2. Загального (2-4 сторінки) опису методів та форм дослідження, джерел інформації, конкретних очікуваних результатів дослідження та методів їх оцінки.
    3. Бюджету та графіку заходів, необхідних для виконання дослідження.
    4. Резюме дослідників та керівника дослідження.
    
    Терміни подання та розгляду заявок
    Зацікавлені організації мають подати заявку до проекту UCAN не пізніше 8 квітня 2005 р. Попередній відбір заявок буде завершено 15 квітня 2005 р. Остаточні умови контракту узгоджуються після інтерв’ю з принаймні двома кваліфікованими дослідниками у галузі права, яких запропонують організації-заявники.
    
    Надсилайте заявки рекомендованим листом або електронною поштою чи факсом:
    Олександр Винников, радник з правових питань UCAN
    електронна пошта: alex@ucan-isc.org.ua, телефони: (044) 494-4597, факс: (044) 279-4834
    
    Ви можете знайти інформацію про UCAN за адресою в Інтернет http://www.ucan-isc.org.ua.
    
    
    Джерело : UCAN


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю