Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс проектів для ЗМІ Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей

22 березня, 2005 р.

    *** Фонд Розвитку ЗМІ Посольства США в Україні оголошує конкурс проектів для засобів масової інформації в Полтавській, Кіровоградській та Черкаській областях.
    
    Фонд Розвитку ЗМІ адмініструється Відділом преси, освіти і культури Посольства США. Кошти фонду спрямовано на підтримку та розвиток вільної і незалежної преси в Україні та надання різноманітної підтримки українським журналістам, медіа організаціям та іншим неурядовим групам.
    
    До конкурсу запрошуються друковані, теле/радіо та електронні незалежні українські ЗМІ. Максимальна сума гранту складає $24,000, однак середній розмір фінансування становитиме від $5,000 до $15,000.
    
    Пріоритети Фонду Розвитку ЗМІ:
    1. Покращити законодавчі, адміністративні та податкові умови, в яких працюють українські мас медіа:
    - Надання ресурсів для кваліфікованих юридичних консультацій та представлень, для експертної допомоги і порад в питаннях задоволення вимог українських податкових та інших державних органів;
    - Забезпечення допомоги українським законодавцям та представникам уряду в покращенні законодавства в сфері мас медіа, включаючи допомогу, направлену на те, щоб зробити регулятивні процеси більш прозорими та відповідними вимогам політичної та економічної реформи в Україні.
    2. Розширити використання мережі Інтернет як джерела новин та інформації:
    - Відкриття нових та поновлення існуючих інформаційних веб-сайтів, а також покриття витрат на Інтернет-доступ;
    - Забезпечення інтернет-підготовки для журналістів і персоналу.
    3. Покращити професійні стандарти серед журналістів:
    - Надання індивідуальних грантів на поїздки журналістів на конференції, або для висвітлення тем про розвиток ЗМІ, прозорість та громадянське суспільство в Європі та Північній Америці;
    - Підвищення якості журналістської освіти в Україні шляхом надання підтримки факультетам журналістики в університетах, стажування студентів у мас медійних організаціях, заснуванні студентських друкованих органів, веб-сайтів та ефірних випусків;
    - Організація семінарів та круглих столів для журналістів на теми розвитку мас медіа.
    4. Збільшити здатність українських ЗМІ функціонувати вільно та незалежно:
    - Надання інституційної підтримки неурядовим організаціям, що сприяють свободі мас медіа та їх більшій прозорості;
    - Сприяння розвитку ключових спеціалізацій у журналістиці, включаючи ділову та економічну журналістику, журналістське розслідування.
    
    Заявки на конкурс необхідно подати до 15 квітня 2005 року. Необхідно заповнити стандартну анкету-заявку Фонду Розвитку ЗМІ відповідно до інструкцій, наведених на сайті: http://www.usembassy.kiev.ua/infocentral_mediafund_inf_ukr.html.
    
    Докладнішу інформацію про умови конкурсу можна отримати за телефоном (044) 490-4026, електронною адресою: MDF@usembassy.kiev.ua, або за поштовою адресою: Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Фонд Розвитку ЗМІ, вул. Глибочицька, 4, Київ 04050, Україна.
    
    Джерело : Відділ преси, освіти і культури Посольства США.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати