Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


“Vox Populi: Суспільний діалог для вирішення проблем місцевих громад”

14 квітня, 2005 р.

    *** Фонд "Євразія" та Міжнародний фонд "Відродження" оголошують спільний конкурс під такою назвою.
    
    Мета конкурсу: сприяти формуванню сталих моделей взаємодії представників недержавних організацій, органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадян і бізнесу як механізму впливу на прийняття рішень органами влади на обласному та місцевому рівнях.
    
    Географія регіонів: Пріоритети буде надано кваліфікованим проектам з Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, Сумської, Херсонської та Чернівецької областей.
    
    Завдання конкурсу: Запропонувати інноваційні підходи для залучення рекомендацій від незалежних експертів й громадян до процесу адміністративної реформи в Україні на обласному рівні.
    
    Програма містить такі пріоритетні напрямки:
    
    1. Використання рекомендацій незалежних експертів і громадян для створення механізмів моніторингу та "зворотнього зв’язку" для розв’язання нагальних проблем, що постають як перед місцевими, так і перед регіональними громадами в межах певної області. Такими механізмами, в тому числі, можуть бути громадські ради, громадські центри, постійні форуми, інформаційні центри або незалежна аналітична підтримка.
    2. Проведення регулярних заходів за участі представників ЗМІ, недержавних організацій, політичних партій, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, експертів тощо для вироблення конкретних рекомендацій стосовно формування місцевої політики.
    3. Створення умов для проведення тренінгів й поширення інформації серед висвітлення в місцевій пресі й Інтернеті результатів діяльності й досягнення громадських рад, громадських центрів, форумів, інформаційних і аналітичних клубів.
    
    Учасники конкурсу: українські недержавні організації зі статусом юридичної особи, що мають досвід аналітичної діяльності, проведення громадських заходів, плідного співробітництва зі ЗМІ, а також достатні людські й технічні ресурси.
    
    Максимальний розмір ґранта — 8 000 доларів США. Останній термін подання проектів — 20 травня 2005 року (заявки повинні бути отримані Фондом “Євразія” до 17.00 20 травня 2005 року). Результати розгляду проектів за конкурсом будуть оголошені на початку липня 2005 року. Термін реалізації проекту: вересень 2005 року — червень 2006 року.
    
    Проекти (4 экземпляри) слід надсилати поштою на адресу: “Фонд Євразія” вул. Богдана Хмельницького, 55, 6 поверх м. Київ 01054 з поміткою - Конкурс “Vox Populi: Суспільний діалог”
    
    Детальну інформацію про умови конкурсу можна отримати на веб-сторінках
    1) Фонду “Євразія”: www.eurasia.kiev.ua
    2) МФВ: www.irf.kiev.ua
    
    Контактні особи:
    Юрій Піскалюк, Фонд “Євразія” yuriyp@eurasia.kiev.ua
    Роман Кобець, Міжнародний фонд “Відродження” Kobets@irf.kiev.ua
    
    Детальніше про ці організації – у наступних абзацах:
    
    Фонд "Євразія" — приватна фундація, основне фінансування якої здійснюється Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID), а також іншими донорами — урядами, фондами, корпораціями та приватними особами. Фонд на безповоротній основі надає кошти (ґранти) на виконання програм, спрямованих на розвиток економічних та демократичних реформ в 12 нових незалежних держав. Київський регіональний офіс Фонду розпочав свою діяльність з 1994 року й на цей час підтримав понад тисячу проектів в Україні, Молдові та Білорусі на суму понад 14 мільйонів доларів США.
    
    Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ) — найбільша національна благодійна громадська організація в Україні, заснована відомим американським фінансистом і філантропом Джорджем Соросом. Місія Фонду — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. У 1990-2004 роках Фонд надав численним неурядовим організаціям (НУО) України, а також науково–освітнім, просвітницьким закладам, видавництвам ґрантів на суму понад 82 мільйони доларів США. 2005 року МФВ надасть фінансову підтримку на суму до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, посиленню впливу громадянського суспільства та його контролю за владою, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню пенітенціарної реформи, розвиткові громадської активності національних меншин, реформам у сферах освіти, охорони здоров'я, видавничій справі, проведенню справедливих та чесних виборів тощо.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати