Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Гранти на реалізацію проектів Фонду Інженерної Інформації

18 квітня, 2005 р.

    *** Цілі, які переслідуються Фондом Інженерної Інформації - поліпшення якості освіти і практичної діяльності у світі в області інженерної справи шляхом розширення сфер використання інформаційних технологій і залучення в дану професію жінок. Грант фонду покриває видатки на реалізацію проекту, авторами якого є вчені і фахівці з країн, що розвиваються.
    ***
    Ціль гранта
    Підтримка і зміцнення програм у сфері освіти і послуг, що могли б допомогти викладачам і студентам одержувати доступ і ефективно використовувати необхідні їм інформаційні технології в допомогою комп'ютера, чи ресурсів з інших джерел. Проект, що претендує на одержання гранту, може бути присвячений бібліографічним дослідженням визначених інженерних чи шкіл бібліотек, підтримці придбання інформаційних систем чи виходу в глобальну мережу Інтернет у світі, що розвивається.
    
    Грант підтримує проекти розвитку й освіти, а також програми тренінгів у сфері інженерної освіти і досліджень, якщо вони входять у рамки інтересів Фонду. Останні на даний момент включають використання друкованої інформації, зайнятість жінок у сфері інженерії, доступ до інформації в країнах, що розвиваються.
    
    Фонд хотів би одержати на розгляд інноваційні проекти з результатами, що прораховуються, сприятливим значним і тривалим змінам. Ці проекти можуть успішно брати участь в інших конкурсах і програмах. Методологія цілком конкретна і чітко визначена.
    
    Розмір гранта - від 5 до 50 тис. дол. США. Фонд позитивно відноситься до залучення інших фінансових фондів, якщо це необхідно для успішної реалізації проекту.
    
    Не фінансуються:
    
    операційні витрати;
    
    запит гранта на покриття витрат винятково на устаткування;
    
    загальні витрати (оренда, устаткування і т.д.);
    
    рекламна компанія;
    
    конференції;
    
    усі види стипендій і фінансової допомоги;
    
    кредити.
    
    Для участі в програмі надішліть поштою попередній план реалізації проекту (на цьому етапі заявки, послані по електронній пошті, не приймаються). Прикладіть супровідний лист на бланку вашої організації. Опишіть вашу програму і постарайтеся обґрунтувати, чому саме ваш проект заслуговує фінансування з боку Фонду.
    
    Прикладете також додаткову інформацію: бюджет, план роботи, список керівництва вашої організації й основного персоналу, фінансові положення, джерела підтримки і податковий статус.
    
    Для неамериканських організацій - сертифікат відповідності і/чи назва організації - посередника. Загальні витрати в список не включаються.
    
    Критерії відбору
    Пропозиції повинні починатися з постановки проблеми, а також з пояснення, чому саме ця проблема важлива в сучасному світі, які підходи можливі до її рішення і який з них, на думку автора, кращий.
    Гранти виділяються на основі як можна більш повної відповідності сферам інтересів Фонду Інженерної Інформації і фінансових розумінь. Протягом першого років своєї діяльності підтримуються невеликі по масштабах проекти.
    
    Процедура добору і крайній термін подачі заяв
    Директора Фонду проводять засідання в квітні, серпні і листопаду кожного року. Терміни подачі документів розраховані так, щоб професора мали час для докладного розгляду пропозицій.
    Крайні терміни подачі документів -
    28 лютого
    30 червня
    30 вересня
    
    Проект розглядається відразу після надходження. Якщо він знаходиться в сфері інтересів Фонду, в авторів запитують докладну інформацію про проект. Усі пропозиції будуть розглядатися Радою директорів Фонду Інженерної Інформації. Рішення звичайно приймаються не пізніше, ніж через 2 тижні після засідання Ради.
    
    Контактна інформація
    Engіneerіng Іnformatіon Foundatіon
    180 West 80th Street
    Suіte 207
    New York, NY 10024-6301
    (212) 579-7596
    (212) 579-7517 fax
    іnfo@eіfgrants.org.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати