Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Проект «Покращання систем логістики та маркетингу для МСП у сільському господарстві» повідомляє про початок роботи

18 квітня, 2005 р.

    *** Міністерство аграрної політики України та Делегація Європейської Комісії в Україні започаткували Проект «Покращання систем логістики та маркетингу для МСП у сільському господарстві». Схема впровадження Проекту була розроблена Програмою технічної допомоги Європейського Союзу з метою підвищення доходів приватних фермерів, малих та середніх підприємств виробників сільськогосподарської продукції, покращання соціального та економічного добробуту сільського населення, сприяння приватизаційним процесам у сільському господарстві, раціоналізації маркетингових каналів та забезпечення балансу інтересів учасників ринку.
    Проект реалізується консорціумом на чолі з компанією Сканагрі (Швеція). Впровадження Проекту розпочалося в березні місяці 2005 року. Мета Проекту – сприяння усвідомленню недоліків у наданні логістичних послуг малими та середніми підприємствами сільськогосподарського сектора, допомога в розробці стратегій, спрямованих на покращання ситуації, сприяння впровадженню цих стратегій та створенню прозорих структур для оптового продажу продукції, особливо для приватних фермерів та малих та середніх підприємств, а також надання консультацій з питань аграрної політики, в тому числі, рекомендацій щодо змін законодавчих та регулятивних документів.
    Впровадження проекту «Покращання систем логістики та маркетингу для МСП у сільському господарстві» розраховано на два роки. Проект складається з 5 компонентів, і реалізовуватиметься в (принаймні) двох пілотних областях. Очікується, що в процесі впровадження Проекту буде досягнуто таких результатів :
    ° Організовано систему постачання свіжих фруктів та овочів;
    ° Організовано закупівельну групу;
    ° Започатковано, орієнтовані на фермерів маркетингові структури;
    ° Відкрито пілотний оптовий ринок худоби;
    ° Проведено тренінги з питань логістики та управління системами постачання;
    ° Міністерству аграрної політики України надано консультації з питань аграрної політики;
    ° Поширення нових кредитних схем;
    ° Проведено тренінги з питань бізнес планування та подання заявок на отримання кредиту.
    Для забезпечення успішної реалізації Проекту буде використовуватися широка мережа українських консультантів та компаній, що тісно співпрацюють з експертами ЄС.
    В рамках Проекту будуть проведені безкоштовні тренінги для учасників цільових груп, а також запропоновано широкий спектр навчальних можливостей в тому числі стажування та навчальні поїздки для учасників Проекту.
    Докладніше з інформацією про Проект «Покращання систем логістики та маркетингу для МСП у сільському господарстві» можна ознайомитися на сайті: www.agrilogistics.com.ua.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю