Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗБІРНИКА „ПРАВА ДИТИНИ: СУЧАСНИЙ ДОСВІД ТА ІННОВАЦІЇ”

20 квітня, 2005 р.

    *** 26 квітня 2005 року об 11.00 у приміщенні Київського міського Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться презентація збірника інформаційних і методичних матеріалів „Права дитини: сучасний досвіт та інновації”, в якому вперше у вітчизняній літературі представлені матеріали про історію і сучасний стан інституту уповноважених з прав дітей.
    Збірник „Права дитини: сучасний досвід та інновації” підготовлено Християнським дитячим фондом – громадською нерелігійною організацією, діяльність якої спрямована на забезпечення позитивних змін заради створення сприятливого середовища для розкриття повного потенціалу кожної дитини – спільно з Міністерством України у справах сім’ї, дітей та молоді (нова назва – Міністерство у справах молоді та спорту), Інститутом педагогіки і психології професійної освіти АПН України та у видавництві „Либідь”.
     Видання стало можливим завдяки проектам: „Впровадження пілотної системи уповноважених з прав дітей і жінок у Рівненській області” (Програма демократичних грантів Посольства США в Україні), „Допомога в наданні соціальних послуг дітям, сім’ям та молоді у громадах” (Дирекція з питань розвитку та співробітництва Швейцарії), „Молоді лідери в інтересах громадського суспільства” (Рада Європи, Програма освіти у сфері прав людини).
     Над виданням працював колектив авторів, серед яких не тільки дорослі, а й молодь, діти. Зокрема, Оксана Білик – старшокласниця, член незалежного дитячого медіа-центру „Голос дитини”; Кирило Тисячний – студент, почесний президент Дитячого парламенту міста Києва; Олександра Козакова, Марія Франчук, Ірма-Марія Герасименко – наймолодші учасниці творчого колективу, студентки Київської дитячої академії мистецтв.
    Збірка розкриває міжнародний і національний досвід забезпечення прав дітей. Як уже було зазначено, у ній презентуються матеріали про історію і сучасний стан інституту уповноважених з прав дітей, яких за кордоном називають „омбудсмени з прав дитини”, а також матеріали, що дають уявлення про сучасні підходи, моделі, зорієнтовані на створення ефективних механізмів забезпечення прав дітей, зокрема, права на їх активну участь у прийнятті рішень. Презентовані матеріали є орієнтиром у конкретних діях на впровадження в реальне життя положень Конвенції ООН про права дитини. Книжка розрахована, в першу чергу, на спеціалістів-практиків, чия професійна діяльність пов’язана з дітьми та молоддю.
    Для участі у презентації необхідно зареєструватися до 17.00 22 квітня 2005 року за тел. (044) 230 29 42 або e-mail: staff@ccf.kiev.ua (контактна особа: Дар’я Непочатова).


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю