Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


НОВИЙ ЦЕНТР З ПРОЦЕДУРИ ВИЗНАЧЕННЯ СТАТУСУ БІЖЕНЦЯ БУДЕ ВІДКРИТИЙ НА ЗАКАРПАТТІ 26 КВІТНЯ ЦЬОГО РОКУ

21 квітня, 2005 р.

    *** Новий Центр з процедури визначення статусу біженця для новоприбулих в Україну шукачів притулку буде відкритий 26 квітня 2005 року в Мукачевому Закарпатської області. Будівництво Центру спільно фінансували Європейська Комісія (ЄК) за програмою TACIS „Зміцнення системи притулку в Україні”, Уряд Італійської Республіки та Управління Верховного комісара з питань біженців (УВКБ ООН). На додаток, УВКБ ООН та ЄК закупили меблі, автомобілі та офісне обладнання для зміцнення спроможності Управління міграційної служби Закарпатської області.
    Головна мета Центру полягає у сприянні проведенню процедури визначення статусу біженця як для міграційних органів України, так і для людей, які сподіваються отримати притулок на її території. Щорічно близько 1200-1400 осіб звертаються за статусом біженця в Україні, і близько однієї третини від загальної кількості таких заяв подається на Закарпатті. Під час визначення статусу біженця у новому Центрі службовцям регіональної міграційної служби допомагатимуть юристи неурядової організації – партнера УВКБ ООН на Закарпатті – Фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища „Регіон Карпат” (NEEKA).
    Іншим важливим завданням Центру є надання допомоги шукачам притулку в Україні протягом процедури визначення статусу біженця. Соціальні працівники Фонду NEEKA надаватимуть безкоштовну соціальну та матеріальну допомогу в Центрі для найбільш вразливих груп людей, що звертаються по притулок, таких як багатодітні жінки, неповнолітні діти без супроводу дорослих та літні люди.
    Для отримання додаткової інформації відвідайте www.unhcr.org.ua чи звертайтеся до Дмитра Журавльова в Представництві УВКБ ООН у Києві за телефоном (044) 288 97 10 або електронною поштою zhuravli@unhcr.ch.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати