Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Yalta European Strategy (YES) - міжнародна ініціатива на підтримку вступу України до ЄС - пропонує лідерам провідних європейських держав формувати політику Євросоюзу, виходячи з думки громадськості.

22 квітня, 2005 р.

    *** YES поєднує впливових політичних діячів, представників ділових кіл, інтелектуальної еліти, дослідників і журналістів в Україні і за рубежем з метою сприяння розвиткові України і її зближенню з Європейським Союзом.
    
    У лютому-березні 2005 року на замовлення YES агентством TNS Sofres у шести найбільших країнах Європи було проведено соціологічне опитування, з результатами якого можна ознайомитися на сайті: http://www.yes-ukraine.org/.
    
    Опитування показало, що жителі Євросоюзу дотримуються думки, що Україна в європейському співтоваристві є одним з найбільш бажаних претендентів на вступ до ЄС.
    
    Тому наступним кроком YES стала підготовка листа європейським лідерам з метою презентації результатів опитування громадської думки і сприяння Україні на шляху до членства в ЄС, що, на думку ініціаторів дослідження, повинно стати додатковою мотивацією до розширення європейсько-українського співробітництва.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати