Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Науково-практична конференція "Впровадження гендерних підходів в діяльність правоохоронних органів України" відбудеться у травні

26 квітня, 2005 р.

    *** Національний університет внутрішніх справ спільно з Міжнародним жіночим правозахисним центром ”Ла Страда – Україна” за участю Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства України у справах сім’ї, дітей та молоді у другій половині травня 2005 року планує проведення науково-практичної конференції ”Впровадження гендерних підходів в діяльність правоохоронних органів України”.
    
    До участі у конференції запрошуються викладачі та наукові співробітники вузів МВС України, які займаються дослідженням гендерної проблематики, практичні працівники ОВС, науковці. До участі в конференції запрошуються також науковці та діячі жіночого руху Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Молдова.
    
    Робота конференції планується за такими напрямками:
    
    Секція 1. Викладання гендерної теорії в вузах системи МВС України.
    
    Секція 2. Кадрова політика МВС України та механізм її впровадження в діяльність ОВС.
    
    Секція 3. Основні напрямки гендерних досліджень правоохоронної проблематики.
    
    Секція 4. Міжнародні стандарти гендерної рівності в діяльності правоохоронних органів.
    
    До початку роботи конференції планується видання її матеріалів.
    
    Робочі мови конференції – українська, російська.
    
    Для участі у конференції просимо надіслати заявку на участь та текст статті для друку (до 0,5 друк. арк.).
    
    Текст доповіді повинен містити таку інформацію: 1) ініціали та прізвище автора, науковий ступінь, вчене звання; 2) назва доповіді; 3) текст доповіді; 4) власноручний підпис автора. Текст доповіді, набраний у текстовому редакторі Microsoft Word через два інтервали 14 кеглем, шрифтом Times New Roman слід подавати в одному примірнику на папері формату А4 з полями 2,5 см; нумерацію сторінок проставляти у правому верхньому куті. Разом з друкованим текстом доповіді подається дискета 3,5 з файлом у форматі DOC, ім’я якого має містити не більше 8 латинських символів. Назву тексту доповіді треба написати прописними літерами посередині рядка; нижче через 2 інтервали праворуч – прізвище, ініціали та посаду автора; далі через 2 інтервали – сам текст. Усі цитати автор зобов’язаний звірити з першоджерелами та зробити посилання у тексті доповіді в квадратних дужках. До статті просимо додати рекомендацію (рецензію) до друку.
    
    Тексти доповідей та електронний варіант разом із заявкою на участь у конференції (П.І.Б., науковий ступінь, вчене звання, місце роботи, посада, службова та домашня адреса, контактний телефон) потрібно надіслати до 30 березня 2005 року на адресу оргкомітету: 61080, м. Харків, пр-т 50-річчя СРСР 27, Національний університет внутрішніх справ, навчально-методичний центр, контактний телефон (0572) 503-215, 503-047, 503-345, (044) 205-36-95, e-mail: zakhar@adm.univd.kharkov.ua або 03113, м. Київ, абонентська скринька 26, Міжнародний жіночий правозахисний центр ”Ла Страда – Україна”, контактній телефон (044) 205 37 36, e-mail: lastrada@ukrpack.net.
    
    Про дату проведення конференції буде проінформовано додатково, після отримання заявок на участь у конференції.
    
    Оргкомітет конференції зберігає за собою право відхилити матеріали, якщо вони не відповідають проблематиці конференції, не належним чином оформлені або надіслані пізніше вказаного строку.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати