Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Комісар Європейської Комісії з питань енергетики Андріс Пібальгс перебуватиме з офіційним візитом в Україні 27-29 квітня 2005 р.

26 квітня, 2005 р.

    *** 27-29 квітня 2005 р. у Києві з офіційним візитом перебуватиме Комісар Європейської Комісії з питань енергетики Андріс Пібальгс. Для обговорення питань, які стосуються українсько-європейської співпраці у сфері енергетики, пан Комісар планує зустрітися з Міністром палива та енергетики Іваном Плачковим, віце-прем’єр-міністром з питань європейської інтеграції Олегом Рибачуком, Головою Комітету Верховної Ради з питань енергетики та ядерної безпеки Андрієм Клюєвим та іншими українськими посадовцями в енергетичному секторі. У ході візиту передбачається підписати Угоду між Кабінетом Міністрів України та Європейським співтовариством з атомної енергії про співпрацю у сфері мирного використання ядерної енергії.
    Після підписання Угоди відбудеться короткий брифінг для преси у приміщенні Кабінету Міністрів України. Більш детальну інформацію про цей брифінг можна отримати в Кабінеті Міністрів України.
    Комісар також проведе брифінг, на якому повідомить представників ЗМІ про результати свого візиту, о 18:00 у приміщенні Представництва Європейської Комісії в Україні за адресою вул. Круглоуніверситетська 10. З питань акредитації звертайтеся до пані Ірини Стаднійчук (тел. 462 00 10).
    Більш детальну інформацію можна отримати у координатора з питань ЗМІ пані Аньє Шуберт (Представництво ЄК в Україні): anje.schubert@cec.eu.int або http://europa.eu.int/comm/energy/index_en.html
    Коротка біографічна довідка
    Пан Андріс Пібальгс заступив на посаду Комісара з питань енергетики у листопаді 2004 р. Після розширення ЄС, що відбулося 1 травня 2005 р., коли Європейська Комісія поповнилася комісарами з нових країн ЄС, пан Пібальгс певний час очолював Кабінет Комісара з Латвії пані Сандри Кальнієте. Пан Пібальгс розпочав свою дипломатичну кар’єру в 1995 році, коли його було призначено Послом Латвії в Естонії. Упродовж 5 років (1998-2003 рр.) він був Послом Латвії у Європейському Союзі, а пізніше заступником Державного секретаря з питань ЄС у Міністерстві закордонних справ Латвії. Шість років своєї кар’єри пан Пібальгс присвятив активній політичній діяльності в Латвії. З 1998 р. по 1990 р. він перебував на посаді Міністра освіти Латвії, а з 1990 р. по 1993 р. – очолював бюджетно-фінансовий комітет Парламенту Латвії (Saeima). У 1993 р. Андріс Пібальгс став Міністром фінансів Латвії і перебував на цій посаді протягом двох років.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати