Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ПОДАРУЙТЕ ЇМ ВЕЛИКДЕНЬ - ПРОПОНУЄ МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

28 квітня, 2005 р.

    *** Понад 1000 писанок напишуть діти з 15 інтернатів та сиротинців в ході щорічної благодійної акції „Гарні, як Писанка”, яку організовує Мальтійська служба допомоги.
    
    Акцією „Гарні, як Писанка” організатори мають на меті продовжити спілкування львівської молоді з дітьми з інтернатів. Поряд з матеріальними чи побутовими проблемами дітей з інтернатів, є ще одна, напевно, чи не найважливіша – обмеження спілкування. Діти, які живуть не вдома, в майже замкнутому просторі, за кілька десятків кілометрів від обласного чи районного центру, потребують ширшого кола спілкування для розвитку свого світогляду.
    
    Впродовж трьох тижнів перед Великоднем волонтери Мальтійської служби допомоги, члени ПЛАСТ Національної скаутської організації України, громадських організацій „Діти Христа” та „Ватра”, студенти Українського Католицького університету відвідують інтернати та сиротинці Львівської області, вчать гаївки, пишуть писанки. Є випадки, коли діти вчать львівську молодь як правильно розмальовувати писанку.
    
    Напередодні Великодня писанки з інтернатів будуть роздавати у подарунок у львівських ресторанах. Тим самим організатори хочуть показати, що діти з інтернатів вміють не лише отримувати подарунки, але і їх дарувати.
    
    Олексій Побурко
    Заступник директора
    Мальтійська служба допомоги
    Тел.: 8 0322 75 12 00


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю