Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Цивільний та Цивільно-Процесуальний Кодекси України та свобода слова

6 лютого, 2004 р.

    11 лютого відбудеться обговорення проектів змін до Цивільного та Цивільно-Процесуального Кодексів України, що стосуються питань забезпечення свободи слова
    
    У середу, 11 лютого 2004 у приміщенні Національної Спілки журналістів України відбудеться "круглий стіл" на тему: «Обговорення проектів змін до Цивільного та Цивільно-Процесуального Кодексів України». Організаторами обговорення є Інститут Політики
    
    за підтримки Київського регіонального відділення Фонду Євразія. Під час роботи "круглого столу" буде обговорено діючий із січня ц.р. Цивільний і Цивільно-процесуальний Кодекси України в частині, що стосується питань забезпечення свободи слова, а також розглянуто проекти поліпшення законодавства у цій сфері.
    
    З 1 січня цього року в дію вступили ті норми Цивільного Кодексу, які широко критикувалися громадськістю у зв‘язку з тим, що можуть становити загрозу для свободи слова в Україні та тому, що суперечать іншим законам.
    
    У роботі «круглого столу» візьмуть участь розробники проекту закону про внесення змін до Кодексів, члени профільних Комітетів Верховної Ради, зокрема Голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, експерти, журналісти.
    
    «Круглий стіл» буде проведено у середу, 11 лютого 2004 р., у приміщенні Національної Спілки журналістів України (вул. Хрещатик, 27-а, 2 поверх), початок о 10-00. Контакт:
    
    296-35-57, 296-59-33.
    
    Інф: телекрітіка


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю