Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Розшукується губернатор за порушення на виборах

5 травня, 2005 р.

    Прокуратура Сумської області порушила кримінальну справу проти екс-губернатора області Володимира Щербаня у підозрі в перешкоджанні здійсненню виборчого права шляхом погроз на виборах Президента України в 2004 році, передають Українські Новини.
    
    Як повідомив у середовище, 4 травня, начальник слідчого відділу прокуратури Сумської області Костянтин Подлубный, кримінальна справа була порушена в минулу п'ятницю, 29 квітня, по ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання погрозами здійсненню виборчого права громадян).
    
    За його словами, прокуратура має у своєму розпорядженні свидетельскими показання, що перед першим туром виборів 31 жовтня минулого року при проведенні зборів і нарад Володимир Щербань шляхом погроз змушували обласне й районне керівництво голосувати за лідера Партії регіонів України, екс-прем'єр-міністра Віктора Януковича.
    
    За даними прокуратури, це - друга кримінальна справа, порушене проти Щербаня.
    
    Перша справа: вимагання
    
    25 квітня прокуратура Сумської області збудила відносно колишнього глави облдержадміністрації кримінальна справа по підозрі у вимаганні (ч.2 ст.189 Кримінального кодексу України).
    
    За даними керування по боротьбі з економічною злочинністю Керування МВС у Сумській області, обіймаючи посаду губернатора протягом 2000-2001 років, Володимир Щербань за допомогою погроз і залякування жадав від керівників підприємств легкої й переробної промисловості продати контрольні пакети акцій третім особам.
    
    Щербаня шукають у Росії
    
    У травні Міністерство внутрішніх справ України звернулося до правоохоронних органів Російської Федерації із проханням установити місцезнаходження й громадянство ряду колишніх українських чиновників, у тому числі - Володимира Щербаня.
    
    Відповідний запит російським правоохоронним органам спрямований по каналах Національного центрального бюро Інтерполу в Україні.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю