Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


КОНФЕРЕНЦІЯ "СИСТЕМА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ: РОЛЬ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ"

6 травня, 2005 р.

    *** Київ, 27-29 травня 2005 року. Ресурсний центр "Гурт", Східно-Західний Інститут соціального менеджменту (Німеччина) та Суспільна служба України проводять заключну конференцію проекту на тему "Система надання соціальних послуг: роль та перспективи для неурядових організацій", яка відбуватиметься за методикою відкритого простору. Початок конференції 27 травня о 14:00, закінчення 29 травня о 13:30.
    
    Мета конференції
    Обговорити роль неурядових організацій у наданні соціальних послуг населенню, перспективи та труднощі, можливі форми співпраці неурядових та урядових установ, нові технології та методи надання соціальних послуг.
    
    Що таке відкритий простір?
    Конференція відбуватиметься за методикою відкритого простору - новітньої технології для проведення продуктивних зустрічей. Особливість та унікальність технології у тому, що учасники самостійно формують план роботи та пропонують питання для обговорення, самостійно ведуть робочі групи та узагальнюють результати. Наприкінці зустрічі кожен учасник отримує брошуру напрацьованих матеріалів, яка готуватиметься впродовж роботи.
    
    До участі у конференції запрошуються представники громадських та благодійних організацій, а також державних установ, що працюють у сфері надання соціальних послуг обездоленим дітям, людям похилого віку, людям з обмеженими можливостями та жінкам.
    
    Для участі у конференції необхідно до 17.00 години 12 травня 2005 року надіслати заявку на ім'я Вікторії Гультай на електронну адресу conference@gurt.org.ua (з приміткою IBPP conference" у полі "тема") або факсом за тел.: (044) 554 1052. Відбір учасників проводитиметься відповідно до поданих заявок. Відібрані учасники отримають запрошення, програму конференції та детальну інформацію щодо місця проведення до 20 травня 2005 року.
    
    Заявку на участь у конференції можна отримати:
    
    на сайті ГУРТу: www.gurt.org.ua
    Надавши лист-запит на електронну пошту conference@gurt.org.ua;
    в офісі Ресурсного центру "Гурт".
    Організатори конференції забезпечують усіх учасників інформаційними матеріалами, проживанням та харчуванням протягом трьох днів конференції. Витрати учасників на проїзд до Києва та у зворотньому напрямку можуть бути покриті повністю або частково відповідно до інформації, зазначеної у заявці та кількості відібраних учасників.
    
    Конференція відбуватиметься у рамках проекту "Інституційна підтримка мережі соціальних організацій для підвищення ефективності надання соціальних послуг місцевим громадам" - спільного проекту Східно-Західного Інституту соціального менеджменту (Бонн, Німеччина), Ресурсного центру "Гурт" (Київ, Україна) та Суспільної служби України (Київ, Україна). Проект фінансується Європейським Союзом.
    
    КОНТАКТИ:
    Вікторія Гультай, Леся Марчук
    Ресурсний центр "Гурт"
    Тел/факс: (044) 554 1052
    Електронна пошта: conference@gurt.org.ua(з приміткою “IBPP Conference”)


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю