Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Опозиційне "плакання Ярославни" про порушення "прав людини", як наприклад людини Колесникова, не витримало ані меншої критики в Європі

10 травня, 2005 р.

    *** Президент Європейського суду з прав людини Люціус Вільдхабер вважає, що українській владі потрібен час для забезпечення прав людини.
    
    Про це він сказав у понеділок під час круглого столу "Українське судочинство в контексті практики Європейського суду з прав людини".
    
    За його словами, "певні речі мають мінятися швидко, деякі вимагають законодавчих змін, і треба дати владі якийсь час, якщо ви серйозно хочете змін".
    
    Коментуючи законність арешту голови Донецької облради Бориса Колесникова, Вільдхабер заявив, що можна звернутися з цього приводу до Європейського суду з прав людини, але для цього треба вичерпати усі внутрішні засоби судочинства.
    
    Круглий стіл пікетували прихильники Прогресивно-соціалістичної партії. Вони вимагали визнати наявність політичних репресій в Україні з боку нової влади. Вільдхабер відкинув ці вимоги як некоректні.
    
    "Типовими проблемами для України є задовгий розгляд справ національними судами, невиконання судових рішень та неповернення громадянам банківських вкладів. Власне, саме ці проблеми через їхню поширеність можна вважати структурними для України", - зауважив Вільдхабер.
    
    Він пообіцяв нагадати Віктору Ющенкові, що президент має постійно контролювати дотримання прав людини в державі.
    
    Джерело: Німецька хвиля, Радіо Свобода


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю