Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


МЗС України захистив українських громадян від вислухування "повчань" сусіди в якого у самого не все гаразд із правами людини.

10 травня, 2005 р.

    *** В Україні з подивом сприйняли заяви секретаря Ради безпеки Росії Ігоря Іванова, у яких він кваліфікує як "неконституційну" зміну влади в Україні, Грузії й Киргизії.
    
    Про це говориться в коментарі прес-служби українського МЗС, текст якого цитує "Інтерфакс-Україна".
    
    "Ми не можемо давати оцінку з цього приводу від імені наших партнерів. Проте, як відомо, світове співтовариство високо оцінило ступінь відповідності торішніх виборів президента України демократичним стандартам", - говориться в коментарі.
    
    "Зокрема, така оцінка була дана державами й авторитетнішими міжнародними установами, для яких верховенство права й демократичні норми становлять найвищі цінності громадянського суспільства", - відзначає прес-служба.
    
    "Легковажно використовуючи вираз про "неконституційну зміну влади", високопоставлений чиновник будь-якої іншої країни повинен поважати конституційні інститути сусідньої держави й рішення, які ними приймаються", - вважає МЗС.
    
    "Нагадаємо, що саме Верховний суд України 3 грудня 2004 року у відкритому судовому засіданні прийшов до висновку про "порушення принципів виборчого права", "основ виборчого процесу" і неможливості "вірогідно встановити результати дійсного волевиявлення виборів" у другому турі виборів й ухвалив провести переголосування другого туру, і той же Верховний суд України 20 січня 2005 року своїм рішенням визнав, що переголосування проходило в рамках Конституції й законів України", - підкреслює прес-служба.
    
    "Не хочеться вірити в те, що високопоставлений представник держави - нашого сусіда й стратегічного партнера - може вважати ті кричущі порушення, які мали місце під час другого туру президентських виборів в Україні, а також зовнішнє втручання у виборчий процес, проявом демократії й формою "конституційної зміни влади в державі"", - говориться в коментарі.
    
    Як повідомлялося, секретар радбезу РФ Іванов в інтерв'ю журналу "Стратегія Росії" заявив, що зміна влади в Грузії, Україні й Киргизії, що одержала назву "кольорових революцій", із правової точки зору була неконституційною й недемократичною.
    Джерело: Українська правда


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю