Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Візит українських журналістів до установ ЄС

11 травня, 2005 р.

    *** Інформаційний відділ Директорату зовнішніх зв’язків Європейської Комісії кожного року запрошує журналістів з усіх куточків світу відвідати головні установи ЄС. Ці візити надають можливість глибше ознайомитися із функціями органів ЄС та дослідити конкретну політику ЄС, що цікавить журналіста. У 2005 році Комісія втретє запрошує групу українських журналістів відвідати Брюссель. Цим кроком Комісія наголошує на важливості відносин із Україною, після підписання Плану дій Україна-ЄС 21 лютого 2005 року.
    Цього річний візит триватиме з 26 червня по 1 липня 2005 року та включатиме зустрічі з представниками Європейської Комісії, Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу. Уже 25 журналістів із різних українських ЗМІ брали участь у попередніх візитах. Минулорічну програму заходів можна отримати у Представництві Європейської Комісії в Україні. Цього року Європейська Комісія запрошує 10 передових українських журналістів, які відповідають таким критеріям:
    ° Глибоке знання стану справ ЄС та відносин Україна –ЄС ;
    ° Здатність розуміти англомовні презентації;
    ° Підтверджений список репортажів на тематику ЄС.
    Усі витрати пов’язані із подорожжю бере на себе Представництво Європейської Комісії в Україні. Сюди входять – авіа переліт, проживання, щоденні витрати та оплата візи.
    Якщо Ви зацікавлені в участі будь-ласка заповніть аплікаційну форму, що додається. Також прийміть до уваги те, що заявка буде розглядатися при наявності у кандидата дійсного закордонного паспорту.
    Останній термін подачі заяв – 25 травня 2005 року.
    Усі аплікати дізнаються про результати відбору до 1 червня 2005 року.
    Заповнену аплікаційну форму, копію закордонного паспорту та копію двох журналістських робіт на тематику ЄС пришліть будь ласка або електронною поштою press@delukr.cec.eu.int або факсом (044) 462 09 20.
    Інформацію про відносини Україна–ЄС Ви зможете знайти на www.delukr.cec.eu.int.
    З подальшими питаннями звертайтесь до Аньє Шуберт, координатор по роботі ЗМІ у Представництві Європейської Комісії в Україні, тел. (044) 00 10.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати