Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ЦВК та USAID - віднайшли шляхи для приведення виборчого процесу до світових стандартів

12 травня, 2005 р.

    Д*** иректор місії Агентства США з міжнародного розвитку Крістофер Краулі та Голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) України Ярослав Давидович підписали План співробітництва між USAID та ЦВК України на 2005-2006 роки.
    
    Цей План є продовженням попередньої співпраці, в рамках якої USAID надало значну допомогу ЦВК під час Президентських виборів в Україні 2004 року. План співробітництва на 2005-2006 роки розроблений на основі Меморандуму про взаєморозуміння, який визначає загальне коло питань співпраці між USAID та ЦВК.
    
    План співробітництва передбачає допомогу в організації конференції з питань виборів у червні 2005 року; комплексне навчання представників політичних партій, які працюватимуть членами територіальних та дільничих виборчих комісій на парламентських виборах України 2006 року; допомогу у публікації документів ЦВК, включаючи: збірник судових рішень з виборчих спорів під час виборів Президента України 2004 року, збірник „Вибори Президента України 2004: електоральна статистика”, збірник „Політичні партії України” та інші навчальні матеріали, розроблені ЦВК спільно з проектом USAID «Сприяння організації виборів в Україні». Допомога в проведенні аналізу законодавства, навчання регіональних представників ЦВК та розробки реєстру виборців є також складовими Плану.
    
    USAID надає допомогу ЦВК з 1994 року. Спочатку допомога надавалася через Міжнародну фундацію виборчих систем ( IFES ), а пізніше через проект „Вибори та політичні процеси”, який виконувався Development Associates , Inc . Окрім проекту «Сприяння організації виборів в Україні», що виконується Development Associates , Inc , План співпраці на 2005-2006 роки також включає програму "Участь громадян у виборах в Україні", що виконується недержавною організацією Freedom House . Від самого початку, допомога була спрямована на посилення ролі законодавчих та розпорядчих органів, стимулювання участі громадського сектору та спостереження за виборчим процесом.
    
    Місія Агентства США з міжнародного розвитку співпрацює з усіма рівнями українського суспільства з метою забезпечення переходу до західних стандартів суспільного життя. Ця співпраця відбувається через 45 програм, які були розроблені спільно з партнерами Агентства в Україні аби сприяти розвитку демократії, громадянського суспільства, економічним перетворенням та поліпшенню охорони здоров”я. З 1992 року через USAID американський народ надав Україні допомогу на суму 1,9 млрд. доларів.
    
    Автор : www.civicua.org


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю