Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Україна і Європейський Союз: будуймо наше майбутнє разом.Програма дня Європи. Розклад святкових заходів.

13 травня, 2005 р.

    ***
    Звідки походить День Європи? Що святкується у День Європи? Більше ніж 50 років тому на попелищі двох світових воєн було закладено підвалини Європейського Союзу. 9 травня 1950 року Європеєць з великої літери Роберт Шуман виступив з декларацією, проголошення якої і відзначається під час Дня Європи. Промова Роберта Шумана стала першим кроком на довгому шляху до об’єднаної Європи. Сьогодні Європа спирається на принципи миру, солідарності, демократії та верховенства права. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
    І зовсім невипадково, що у Києві ми святкуватимемо День Європи на тій самій головній вулиці та на тому самому Майдані Незалежності, де всього кілька місяців тому, не зважаючи на зимовий холод, зібралися мужні люди України, вимагаючи демократії, тобто тих самих цінностей, які відзначаються під час Дня Європи. Мільйони європейців, затамувавши подих, спостерігали за цими подіями. Тоді Україна вписала свою сторінку у світову історію і стала справжнім членом великої європейської родини.
    З того часу, як День Європи вперше відзначався у Києві у 2003 році, цю традицію перейняли й інші міста України. Цього року на українців чекає найбільше святкування Дня Європи в усьому світі! Європейська Комісія спільно з Урядом України підтримають проведення святкових заходів Дня Європи у Києві, Одесі та Донецьку. Святкування Дня Європи відбудеться 14 травня в Києві, 19-го в Одесі і 22-го в Донецьку. В цих містах святкування включатимуть концерт популярної музики за участю українських та європейських виконавців і Європейське містечко, у якому посольства країн ЄС представлятимуть свої країни та розповсюджуватимуть інформацію про Європейський Союз.
    Організатори: Європейський Союз, Уряд України, Представництво Європейської Комісії в Україні, посольства країн Європейського Союзу, Кабінет Міністрів України, Міністерство закордонних справ України, Київська міська державна адміністрація, Одеська міська рада, Одеська обласна державна адміністрація, Донецька міська рада, Донецька обласна державна адміністрація.
    Представництво Європейської Комісії в Україні вдячне за підтримку святкування Днів Європи партнерам свята: компанії „UMC”, Першому Українському Міжнародному Банку та компаніям „Nokia”, „Beiersdorf” і „Western Union”.
    Українці святкуватимуть «День Європи» разом із UMC. Вже втретє Представництво Європейської Комісії в Україні допопомогає вивести Європу на вулиці українських міст. Цього року святкування під гаслом "Україна та Європейський Союз – будуємо наше майбутнє разом!" пройде у Києві, Одесі та Донецьку. «UMC бачить Україну європейською країною і підтримує ідею зробити Європу доступною і зрозумілою для всіх українців. “Дні Європи” – унікальна нагода для пересічного українця побачити Європу не через телеекран і відсвяткувати, не купуючи жодних квитків. Відкритість та прозорість, які пропагує це свято, цілком співзвучні нашим засадничим бізнес-принципам», – говорить Ерік Франке, генеральний директор UMC. UMC - безумовний лідер українського ринку мобільного зв'язку за всіма основними показниками: кількістю абонентів, покриттям, роумінгом. 1 лютого 2004 року компанія розпочала програму «Зробимо Україну мобільною», що базується на чотирьох елементах: розширенні покриття; якості зв'язку та обслуговування; доступності тарифів; бізнес-етиці – відкритості, чесності та прозорості. Мережа ЗАТ “Український Мобільний Зв’язок” охоплює понад 85% території України, на якій мешкає 92% населення. Абоненти компанії можуть користуватися роумінгом у мережах 295 операторів у 147 країнах. Крім того, UMC надає послугу роумінгу абонентам передоплаченого зв'язку: двосторонній роумінг для SIM-SIM діє в мережах 155 операторів 79 країн. У мережі МТС у Росії й Білорусі абоненти UMC можуть користуватися пільговим роумінгом.
    Перший Український Міжнародний банк по праву займає статус Головного партнера Днів Європи в Україні: навіть попри консервативність, характерній будь-якій банківській структурі, Перший Український Міжнародний банк не просто фінансова структура з стандартним переліком послуг, а приклад компанії, що вже понад 12 років успішно працює на європейському ринку, в межах європейських технологій і стандартів з врахуванням українських реалій. Основиними пріоритетами стратегії розвитку Банку були і залишаються надання високоякісних фінансових послуг, надійність, відкритість перед суспільством, повага інтересів клієнтів, направленість на стратегічну взаємовигідну співпрацю, високу якість обслуговування і створення максимального рівня довіри з боку клієнтів. Стосовно суспільства, позиція банку як успішної і стабільно функціонуючої структури виражається в фінансовій підтримці різноманітних соціальних і культурних проектів. Реалізуючи спонсорські і благодійні програми, ПУМБ сприяє вирішенню багатьох соціальних проблем міського, регіонального і державного рівня, підтримуючи корисні ініціативи в сфері культури, науки і просвіти, охорони здоров’я.
    Компанія Байерсдорф Україна і торгова марка NIVEA відкриють секрети краси і комфорту по-європейськи для українців на Днях Європи в Україні на «Станції Комфортного гоління» для чоловіків і «Станції краси» для жінок в Києві, Одесі і Донецьку. Компанія Байерсдорф АГ заснована в 1882 році в Німеччині і є на сьогодні однією з найстаріших європейських косметичних
    компаній. Зараз компанія працює більше ніж в 100 країнах світу, де на різних підприємствах працюють понад 18 тисяч співробітників. Портфоліо компанії включає різні торгові марки, найвідомішою з яких є торгова марка NIVEA, під якою випускаються засоби для догляду за шкірою обличчя і тіла, волосся, продукти для ванни і душу, дезодоранти, чоловіча серія, дитяча серія, продукти для захисту від сонця, декоративна косметика. Свої експертні знання по догляду за шкірою і філософію абсолютної якості компанія вкладає в кожен продукт під торговою маркою NIVEA. Спеціальний науковий центр компанії, в якому задіяні понад 600 вчених, працює над створенням нових, революційний продуктів, щоб дарувати людям красу і комфорт.
    Nokia виступає спонсором Днів Європи в Україні, що проводяться в Києві, Донецьку і Одесі під егідою Європейської Комісії. Ідеї євроінтеграції, що складають основу для більш вільного спілкування, праці, відпочинку і концепція Nokia «Життя стає мобільним» (Life goes mobile) мають багато спільного. Слідуючи концепції «Життя стає мобільним», Nokia пропонує користувачам більше свободи в спілкуванні і веденні бізнесу за рахунок розвитку і вдосконалення можливостей зв’язку. Nokia є одним з лідерів в процесі вдосконалення мобільних технологій, представляючи на всіх сегментах ринку широку лінію своїх продуктів, що підтримують сучасні протоколи мобільного зв’язку. Функціональність телефонів Nokia розвивається від голосових функцій до функцій мультимедіа, роботі з зображеннями, розвагами і бізнес-додатками. Створюються нові ринки, відкриваються безмежні можливості.
    Корпорація Вестерн Юніон Файненшієл Сервісез (Western Union Financial Services), дочірня компанія Корпорації "Ферст Дата" (First Data), - є міжнародним лідером у сфері надання послуги грошових переказів. За допомогою власної мережі переказу грошей компанії, споживачі можуть швидко та надійно сплатити по рахункам та переказати гроші по всьому світу. "Вестерн Юніон" та її дочірня компанія "Орланді Валюта" (Orlandi Valuta) разом складають одну з найпотужніших світових мереж із переказу грошей, загальна кількість відділень яких складає більше 220 тисяч у більш ніж 200 країнах та територіях. Відома завдяки своїй інноваційній телеграфній послузі. Компанія "Вестерн Юніон" була створена у 1851 році, а в 1871 році була представлена послуга грошового переказу. За додатковою інформацією звертайтесь на веб-сайт компанії www.westernunion.com.
    Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» з 2003 року є незмінним офіційним перевізником «Днів Європи в Україні»ю МАУ – провідна авіакомпанія країни, що працює на ринку пасажирських і вантажних перевезень з перших днів незалежності України. Компанія виступає з’єднуючою ланкою між Україною і Європою, здійснюючи більше ніж 190 рейсів в тиждень в країни Європи, пропонуючи щоденний вильот на літаках «Боінг» в 3000 напрямках в всьому ринку. Компанія пропонує своїм клієнтам і пасажирам сервіс, що відповідає найвищим міжнародним стандартам.
    «САН Інтербрю Україна» - п’ятий рік поспіль безсумнівний лідер на українському пивному ринку. «САН Інтербрю Україна» о’бєднує три крупні вітчизняні пивоварні заводи: Чернігівський пивкомбінат «Десна», Харьківський пивзавод «Рогань» і Миколаївський пивзавод «Янтар». В портфелі компанії 7 брендів: 3 міжнародних - Stella Artois, Beck’s і Staropramen, і 4 національних - «Чернiгівське», «Рогань», «Янтар», “TALLER”. «САН Інтербрю Україна» - посол пивної культури на українському ринку, що представляє давні традиції пивоваріння (з 1366 року), отримані в спадок від материнської компанії «Interbrew», зараз - «InBev».
    Партнери «Днів Європи 2005»: ICTV, Gala Radio, KP Publications, Новий Канал, СТБ, Европа Fm, Народное Радио, Winner, Group 4, туроператор Widerstrahl.
    Оксана Гошва
    PR менеджер проекту „Дні Європи 2005”
    8 044 244 19 24
    8 050 384 71 78
    hoshva@voliacable.com
    Аньє Шуберт
    координатор з питань ЗМІ
    Представництва Європейської Комісії в Україні
    8 044 462 00 10
    Anje.SCHUBERT@cec.eu.int
    
    ********************* Календар
    14 травня, субота
    Майдан Незалежності та Хрещатик
    11:00 -16:30 Європейське містечко (Хрещатик)
    Велика сцена (Майдан Незалежності)
    15:45 - 16:05 Ольга Крюкова, Каріна Плай
    16:05- 16:40 Народно-етнографічний ансамбль „Ана Пупедан” (Ana Pupedan) (Словенія)
    16:50- 17:40 Ані Лорак (Україна)
    17:40 - 17:45 Виступ учнів Школи хореографічної майстерності Вадима Писарєва (Донецьк, Україна)
    17:45 - 18:00 Національний Академічний Народний Хор ім. Вірьовки
    18:00 - 18:30 Офіційна церемонія відкриття Дня Європи представниками Уряду України та Європейського Союзу
    Святкове звернення Президента України Віктора Ющенка.
    Відеозвернення президента Європейської Комісії Жузе Мануель Баррозу
    Національний Академічний Народний Хор ім. Вірьовки виконає гімни України та Європейського Союзу.
    18:30 - 19:05 Анна К (Чехія)
    19:05 - 19:45 Тарас Чубай та Плач Єремії (Україна)
    19:45 – 20:45 Гурт „Рімон” (Німеччина)
    20:45 – 21:45 Гурт „ВВ” (Україна)
    21:45 Офіційна церемонія закриття Дня Європи
    ***********************
    Павільйон публічних дебатів у Європейському містечку
    Вперше за трирічну історію святкування Днів Європи в Україні у Європейському містечку з’явиться Павільйон публічних дебатів. Досвід минулих заходів показав, що українці та європейці потребують глибшого діалогу та обміну думками. Ось чому Представництво Європейської Комісії в Україні планує запросити бізнесменів, політиків та експертів, щоб вони відповіли на запитання, які виникнуть у відвідувачів Європейського містечка. Очікується, що саме цей павільйон буде користуватися значною популярністю серед тих, хто прийде до Європейського містечка у Києві на Хрещатику 14 травня. Якщо ви маєте, що сказати про українсько-європейські відносини та хочете почути про перспективи участі України в енергетичній системі ЄС, або ж ви просто хотіли би дізнатися думку відомих європейських і українських експертів – приєднуйтеся до обговорення! До участі у дебатах запрошені відомі українські політики та діячі культури, а також експерти та дипломати з країн ЄС. Павільйон відкриється о 12:00 і працюватиме близько 4 години 30 хвилин. Під час дебатів буде обговорюватися широке різноманіття тем від культури, освіти та економічних відносин між Україною та ЄС до Європейської Конституції та її значення для України.
    Ведучі: експерт з питань ЄС пані Людмила Немиря та диктор каналу ICTV пан Олексій Гнилуша
    Час
    Тема
    Експерти
    12:00-12:40
    Освіта без кордонів?
    Подискутувати на важливі для всіх теми освіти ви зможете з представником Інституту соціології паном Віктором Степаненком, координатором освітніх проектів і програм Представництва ЄК в Україні пані Аллою Селецькою, політологом Андреасом Умландом і координатором проекту освітніх можливостей Британської Ради пані Світланою Тимошенко.
    12.45-13.25
    Як ЄС може посприяти підвищенню рівня життя та достатку в Україні?
    Більше дізнатися на цю тему ви зможете поспілкувавшись з економістом Ігорем Бураковським, Послом Швеції в Україні паном Йоном-Крістером Оландером, Послом Естонії в Україні паном Паулем Леттенсом, президентом компанії „UMC” паном Еріком Франке та представником компанії „NOKIA” паном Мікко Еломаа.
    13.30-14.10
    Як розширення ЄС змінює країни, які нещодавно увійшли в ЄС?
    На цю тему ви зможете порозмовляти з Послом Ірландії в Україні паном Джозефом Хайєсом, Послом Угорщини в Україні паном Яносом Тосом, керівником Департаменту європейської інтеграції Міністерства закордонних справ України паном Ігорем Діром і Послом Словаччини в Україні паном Урбаном Руснаком.
    14.15-14.55
    Культура та інтеграція в Європейський Союз
    Про роль культури в інтеграційних процесах розкажуть Посол Чехії в Україні пан Карел Штіндл, Посол Туреччини в Україні пан Алі Більге, головний редактор видавництва „А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” пан Іван Малкович і письменниця Оксана Забужко.
    15.00-15.40
    Конституція Європи: прокладання дороги для об’єднаної Європи?
    Своїми думками з цього приводу з вами поділяться Голова Представництва Європейської Комісії в Україні Посол Ієн Боуг, віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції пан Олег Рибачук, Посол Бельгії в Україні пан П’єр Коло, а також політолог і радник Прем’єр-міністра пан Григорій Немиря.
    15.45 – 16.25
    Що „європейські цінності” означають для України?
    Поспілкуватися на цю тему у вас буде можливість з Заступниками Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах паном Ігорем Осташем і паном Сергієм Бичковим, а також Послом Фінляндії в Україні пані Лаурою Рейнілє.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю