Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Офіційний представник Держдепартаменту США Річард Баучер заявив, що цього року США виділяють на підтримку демократії в Бєларусі 11,5 млн. доларів.

17 травня, 2005 р.

    *** "У США є давній і відкритий послужний список підтримки зусиль щодо демократичних реформ у Білорусі та інших країнах Європи і Азії", - заявив Р.Баучер, додавши, що "в 2005 фінансовому році ми надали білоруському народу допомогу на 6,5 млн. доларів".
    
    "Конгрес додав ще 5 млн. доларів у терміновому додатковому бюджетному законопроекті, де в рамках "Акту підтримки демократії" передбачається надання коштів для просування демократії в Білорусі і це добре відомо", - сказав він.
    
    "Наше сприяння для виборів у Білорусі та інших точках призначається для участі громадян у виборчому процесі, для збалансованого висвітлення в пресі, партійного навчання для всіх партій, моніторингу за ходом виборів та адміністрації виборів", - сказав Р.Баучер, підкресливши, що ці програми носять "невиборчий характер, є прозорими і мирними за своєю суттю".
    
    "Ми проводитимемо їх у Білорусі для підтримки зусиль по створенню громадянського суспільства і демократії", - наголосив представник держдепартаменту США.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати