Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ КАМПАНІЇ „ІНФОРМУВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА КИЄВА ТА ОБЛАСТІ”

18 травня, 2005 р.

    *** 24 травня 2005 року з 15.00 до 17.00 в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться прес-конференція за підсумками Інформаційно-просвітницької кампанії, що відбувалася в березні-травні ц.р.
    
    Мета: остаточне підведення підсумків кампанії „Інформування дітей та молоді загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та області”, презентація відео-кліпу кампанії, оприлюднення результатів і висновків соціологічних досліджень та заходів, що проходили в рамках кампанії.
    
    Інформаційно-просвітницька кампанія проходила для учнів та педагогів в загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та області. За мету кампанії ставилось надання молоді інформації стосовно актуальних проблем сьогодення, сформування поглядів молоді на ці проблеми та їх вирішення.
    
    В рамках кампанії проходило опитування учнів, визначення актуальних проблем молоді. Згідно з’ясованих існуючих проблем, навчальний заклад забезпечувався інформаційними матеріалами. Проводилися тренінги та семінари для учнів, транслювання тематичних аудіопрограм та покази відеофільмів в навчальних закладах. На міському рівні було проведено серію громадських заходів: конференція, дебатні турніри, семінари та тренінги для школярів міста.
    
    Організаторами кампанії виступила Дитяча громадська організація „Парламент дітей міста Києва”. Партнери: Незалежний медіа-центр „Голос дитини”, Фундація „Чинність закону”, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Європейський молодіжний парламент – Україна, Представництво ООН в Україні, Управління Верховного комісару ООН у справах біженців, Представництво Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Kyiv FLEX Alumni Association, Представництво Європейської комісії в Україні, Християнський дитячий фонд України, Ресурсний центр „Гурт”, Учнівська Ліга міста Києва, Київський Палац дітей та юнацтва.
    
    * * *
    
    Прес-конференція відбудеться в приміщенні кінолекційної зали Київського Палацу дітей та юнацтва за адресою: вул. Січневого повстання, 13.
    Реєстрація та отримання прес-пакетів – у секретаря прес-конференції, Оксани Жученко. Реєстрація розпочинається об 14.30. Додаткову інформацію також можна отримати за телефоном 280-7404.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати