Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ “СВІЖИЙ ВІТЕР”

3 червня, 2005 р.

    *** 4 червня 2005 року, напередодні Всесвітнього дня охорони довкілля, відбудеться Всеукраїнський фестиваль екологічної творчості молоді „Свіжий вітер”.
    
    Учасники фестивалю – колективи навчальних закладів, на базі яких створені осередки Всеукраїнської дитячої спілки „Екологічна варта”, які вибороли першість на обласних фестивалях. У фестивалі візьмуть участь 10 дитячих колективів з Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Луганської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей та м. Києва.
    
    У рамках фестивалю відбудеться виставка кращих робіт та нагородження переможців VIII Всеукраїнського конкурсу „Мій голос я віддаю на захист природи”.
    
    Переможці конкурсу відзначені у 9 номінаціях: „Екоплакат” на тему: „Діти сонця на варті природи рідного краю”; „Малюнок” на тему „Планета наша – кольорове диво!”; „Екологічний знак”; „Позакласний захід екологічної спрямованості”; „Авторські програми з екології”; „Екологічні казки”; „Екологічні ігри”; „Вартівські традиції” (ритуали, пісні); „Фотографія” на тему: „Мій рідний край”.
    
    Запрошуємо представників ЗМІ об 11 год. 4 червня 2005 р. за адресою: вул. Дарвіна, 2, Палац творчості дітей та юнацтва Печерського району (від Бессарабського ринку по вулиці Крутий узвіз до перехрестя з вул. Дарвіна).
    
    КОНТАКТИ
    Прес-служба ВЕЛ
    Тел.: (044) 522 9264


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати