Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Генпрокуратуру відтепер також контролюватиме громадська рада.

5 червня, 2005 р.

    *** До її складу увійдуть відомі політики, журналісти, інші фахівці. Про це повідомив Генпрокурор Святослав Піскун під час оперативної наради у Генпрокуратурі.
    За словами С.Піскуна, цей дорадчий орган сприятиме більшій прозорості роботи Генеральної прокуратури та допомагатиме у її реформуванні. Він порекомендував прокурорам областей наслідувати його приклад.
    На нараді за участю прокурорів АР Крим, областей, міст Києва і Севастополя було розглянуто основні принципи реформування органів прокуратури. Зокрема, Святослав Піскун наголосив на необхідності переорієнтації прокурорського нагляду з концепцій невиправданої тотальності на демократичні принципи публічного нагляду, а також обстоював думку про необхідність створення спеціального слідчого органу чи підрозділу, який би проводив розслідування у кримінальних справах, порушених щодо службовців найвищого рівня.
    Наполягаючи на потребі відкритості органів прокуратури, С.Піскун зажадав від прокурорів регіонів швидких і ефективних змін в організації роботи щодо висвітлення результатів прокурорсько-слідчої діяльності у засобах масової інформації і зобов'язав їх безпосередньо спілкуватися з журналістами. При цьому він підкреслив, що спроможність прокурорів і надалі очолювати прокуратури областей буде визначатися колегією значною мірою з огляду на активність співпраці із журналістами, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю