Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Стипендії ім. Е. Гагаріна на проведення досліджень в області прав людини

6 червня, 2005 р.

    *** Смольний Колегіум - міжнародний інститут вищих міждисциплінарних досліджень - повідомляє конкурс на одержання стипендій ім. Е. Гагаріна на проведення досліджень в області прав людини.
    Стипендіати Е. Гагаріна будуть запрошені для проведення науково-дослідної роботи в Смольному Колегіумі в осінньому семестрі 2005/2006 навчального року. Стипендії надаються для проведення як довгострокових, так і короткострокових досліджень, у залежності від можливостей стипендіатів і наявного фінансування.
    
    Очікується, що окрім проведення своїх власних досліджень стипендіати будуть також залучатися до викладання в Смольному інституті і читанню публічних лекцій. Ціль - привернути увагу широкої громадськості до проблеми захисту прав громадян і ініціювати обговорення цих проблем.
    
    Стипендія Гагаріна покриває транспортні витрати, витрати на проживання на термін проведення наукової праці, а також забезпечує фінансування наукових досліджень. Стипендіатам буде надане робоче місце, а також буде виявлятися адміністративна і секретарська підтримка.
    
    Стипендіати відбираються в ході відкритого конкурсу. Вибір стипендіатів буде здійснюватися Міжнародною науковою радою Смольного Колегіуму.
    
    Більш докладну інформацію, що міститься в Положенні про стипендії Е. Гагаріна в Смольному Колегіумі, а також форму заявки можна одержати по електронній пошті alyoshіna@smolny.nw.ru.
    
    Заявки на одержання стипендії повинні бути подані англійською мовою не пізніше 10 липня 2005 р. по електронній пошті alyoshіna@smolny.nw.ru чи по факсу +812 320 69 49.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю