Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


30-31 травня в Києві пройшла міжрегіональна зустріч представників Робочої групи по запобіганню конфліктів західного СНД при УВКБ ООН.

7 червня, 2005 р.

    *** На зустрічі обговорювалися питання практичної діяльності РГ. Відповідно до доповіді Арсенія Анциперова, (Буковинська партнерська агенція), у регіоні Північної Буковини, Бессарабії (Україна), півночі Молдови і Південної Буковини (Румунія), маються латентні передумови напруженості на етнічному, релігійному і політичному рівнях. Це обумовлено історичними, етнічними і конфесіональними особливостями цього регіону.
    У зв'язку з цим обговорювалася організація цивільної місії на півночі Молдови в місцях компактного проживання етнічних українців, що буде організована організаціями-членами РГ з України в 2005-2006 роках. Задача місії - сприяння євроінтеграційним процесам, як у Молдові, так і в Україні, шляхом розвитку правозахисної активності у відношенні національно-культурних меншостей.
    На зустрічі також обговорювалася необхідність реєстрації Міжнародної робочої групи по запобіганню конфліктів в Східній Європі для активізації роботи цього сектора РГ.
    Дане питання запропоноване винести на розгляд позачергового засідання РГ, що планується зібрати влітку 2005 року.
    Важливим фактором підвищення ефективності діяльності РГ є забезпечення прозорості діяльності координаторів і постійний звіт про витрату коштів, що направляються на реалізацію, як окремих місій, так і загальних заходів.
    Усі пропозиції і резолюція зустрічі буде спрямована всім членам РГ для скликання позачергових зборів.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю