Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЛІТНЯ ШКОЛА "ЖІНКИ-ЛІДЕРИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ІНІЦІАТИВ У СПРИЯННІ РОЗВИТКУ ДЕМОКРАТИЧНОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ"

20 червня, 2005 р.

    *** Харків, 3-6 липня 2005 року Харківська жіноча організація "Крона" за фінансової підтримки Heinrich Boеll Foundation (Німеччина) проводить літню школу "Жінки-лідери громадських організацій та ініціатив у сприянні розвитку демократичного суспільства в Україні".
    
    У літній школі візьмуть участь 25 представниць неурядових організацій та громадських ініціатив з усіх регіонів України. Протягом роботи літньої школи учасниці матимуть можливість визначити та обговорити найбільш важливі для них питання у різноманітних секціях та майстернях, обмінятися досвідом, налагодити партнерські стосунки, а також розробити спільні проекти.
    
    До участі у літній школі запрошуються жінки-лідери громадських організацій та неформальних громадських ініціатив України. Відбір учасниць відбуватиметься на конкурсній основі.
    
    Літня школа проходитиме в мальовничому куточку Харківщини, в пансіонаті на березі Печенізького водоймища.
    
    Для участі у літній школі необхідно до 18-00 19 червня 2005 року надіслати заповнену аплікаційну форму. Усі кандидатки будуть повідомлені про результати відбору до 24 червня 2005 року. Тим кандидаткам, що успішно пройдуть відбір, буде також розіслана додаткова інформація про проведення літньої школи.
    
    Організатори літньої школи забезпечують усіх учасниць інформаційними матеріалами, проживанням та харчуванням протягом 4-х днів літньої школи. Учасницям необхідно самостійно оплатити витрати на проїзд автобусом від Харкова до пансіонату та назад в розмірі 20 грн. Витрати на проїзд до Харкова та у зворотному напрямку в загальному випадку теж не покриваються (організатори мають обмежену можливість для компенсації дорожніх витрат).
    
    Винятки: якщо у Вас є величезне бажання взяти участь у літній школі, але немає коштів для оплати проїзду, Ви можете надіслати організаторам літньої школи разом із аплікаційною формою есе в прикріпленому файлі (до 1 сторінки), в якому треба відповісти на 2 запитання:
    1) З яких причин Ви не можете оплатити свій проїзд?
    2) Чому саме Вам організатори літньої школи мають компенсувати дорожні витрати?
    
    Заповнену аплікаційну форму просимо надсилати до Харківської жіночої організації "Крона" електронною поштою на адресу: guslyakov@interstar.com.ua (Обов'язково!!! з приміткою "Summer school" у полі "тема") або факсом: (057) 714 35 94.
    
    КОНТАКТИ
    Валерія Гуслякова
    Харківська жіноча організація "Крона"
    Тел.: (057) 372 6708
    Факс: (057) 714 3594
    Ел. пошта: guslyakov@interstar.com.ua, krona@rider.com.ua
    Інтернет-сайт: http://www.krona.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати