Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Віце-президент Європейської Комісії Сіїм Каллас прибуває до Києва для обговорення питань адміністративної та судової реформи з керівництвом України

24 червня, 2005 р.

    *** 26-28 червня у Києві з офіційним візитом перебуватиме віце-президент Європейської Комісії Сіїм Каллас, який відповідає за питання управління, аудиту та боротьби з шахрайством. У ході свого візиту він обговорюватиме ці питання з Президентом України Віктором Ющенком, Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко, віце-прем’єр-міністром з питань адміністративної реформи Романом Безсмертним, віце-прем’єр-міністром з питань європейської інтеграції Олегом Рибачуком, Секретарем Ради національної безпеки та оборони Петром Порошенком, Міністром внутрішніх справ України Юрієм Луценком і Міністром юстиції України Романом Зваричем .
    Одним з пріоритетних напрямків Плану дій Україна-ЄС є подальше посилення стабільності та ефективності інституцій, які гарантують функціонування демократії та верховенство права, включаючи реформування судоустрою та боротьбу з корупцією.
    28 червня 2005 року о 10.00 віце-президент Європейської Комісії Сіїм Каллас дасть прес-конференцію у Представництві Європейської Комісії за адресою вул. Круглоуніверситетська, 10. З питань акредитації звертайтеся, будь ласка, до Ірини Стаднійчук, тел. 253 3020.
    Інформаційна довідка
    Сіїм Каллас, естонець за національністю, народився 2 жовтня 1948 року у Талліні. Пан Каллас брав активну участь у відновленні державності Естонії та перебував на посадах Прем’єр-міністра Естонії, Міністра фінансів, Міністра закордонних справ і Голови Центрального банку Естонії. Також він був депутатом Парламенту Естонії трьох скликань і перебував на посаді Голови Естонської партії реформ з часу її заснування у 1994 році до листопада 2004 року, коли він став Почесним головою партії. З листопада 2004 року пан Каллас є віце-президентом Європейської Комісі! ї і відп овідає за питання управління, аудиту та боротьби з шахрайством.
    Більш детальну інформацію можна зайти тут:
    http://europa.eu.int/comm/commission_barroso/kallas/index_en.htm


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю