Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


5 липня відбудеться прес-конференція, присвячена встановленню нового обладнання в Центральній державній лабораторії ветеринарної медицини (ЦДЛВМ), яка отримала міжнародну акредитацію.

24 червня, 2005 р.

    *** У прес-конференції візьмуть участь міністр аграрної політики Олександр Баранівський, голова Представництва Європейської Комісії в Україні Ієн Боуг, представники Європейської Комісії, Державного департаменту ветеринарної медицини та Мінагрополітики України.
    Закупка обладнання фірми Varian для визначення якості продукції тваринного походження була здійснена у рамках проекту ЄС ”Створення механізму сертифікації та контролю стандартів сільськогосподарської продукції відповідно до вимог СОТ-СФС” (проект СОТ-СФС); його вартість складає близько півмільйона EUR. У результаті проведеної роботи лабораторія отримала газовий хроматограф, рідинний хроматомас-мас-спектрометр, атомно-абсорбційний спектрофотометр з комплектом допоміжного обладнання. У червні відбулась інсталяція та валідація обладнання.
    У 2004 р. у рамках проекту СОТ-СФС німецьким органом з акредитації була проведена міжнародна акредитація ЦДЛВМ згідно ISO 17025. 6 грудня 2004 р. лабораторія отримала атестат з акредитації на 32 показники якості та безпеки, у тому числі на токсичні елементи, пестициди, мікотоксини, вітаміни, гістамін, хлорамфенікол, цезій. Завдяки проведеній роботі результати здійснюваних у ЦДЛВМ перевірок якості продукції вже зараз можуть визнаватись за кордоном. У травні поточного року відбулось розширення галузі акредитації згідно з ISO 17025 на 18 показників, а саме на фізико-хімічні, мікробіологічні показники та антибіотики, у тому числі сульфаніламіди, стрептоміцин, нітрофуран. Очікується, що до середини червня буде отримано атестат про розширення галузі акредитації від німецького органу з акредитації.
    Час проведення прес-конференції: 11.00
    Місце проведення: Центральна державна лабораторія ветеринарно! ї медици ни
    Адреса: вул. Донецька, 30
    Проект ”Створення механізму сертифікації та контролю стандартів сільськогосподарської продукції відповідно до вимог СОТ-СФС” було започатковано в листопаді 2003 року з метою підтримки економічного розвитку аграрного сектору через впровадження міжнародних стандартів у сфері забезпечення безпеки продуктів харчування, здоров’я тварин та рослин згідно з вимогами СОТ та Угодою СОТ-СФС. Цілями проекту є також сприяння гармонізації національних стандартів відповідно до вимог СОТ-СФС через застосування міжнародних стандартів, удосконалення наукового досвіду українських спеціалістів шляхом розповсюдження необхідних знань і навичок, ознайомлення спеціалістів з основними вимогами Угоди СОТ-СФС.
    Проект фінансується ЄС та виконується консорціумом GFA Terra Systems/TUV Nord. Реципієнт проекту – Міністерство аграрної політики України.
    Тел.: (044) 428-06-30
    Факс: (044) 428-06-31 E-mail project@sps-info.org.ua Web-site: www.sps-info.org.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати