Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


"Фабрика мультиплікаторів – лідери європейської освіти".

28 червня, 2005 р.

    Громадська організація "Європейський діалог" оголошує конкурс для охочих взяти участь у півторарічній програмі "Фабрика мультиплікаторів – лідери європейської освіти".
    
    Півторарічна програма передбачає впровадження практик неформального навчання про європейську інтеграцію через створення мережі мультиплікаторів – лідерів європейської освіти, які реалізовуватимуть малі проекти та поширюватимуть набутий досвід у своїх місцевостях та середовищах.
    
    До участі в проекті запрошуються групи у складі 4/5 осіб, до складу котрих повинні входити:
    - лідери організацій громадського сектору, які працюють з молоддю і діяльність який відповідає цілям програми;
    - педагоги середніх навчальних закладів і/або працівники позашкільних установ, на базі яких реалізовуватимуться малі проекти.
    
    Групи повинні працювати у малих місцевостях на території десяти областей, охоплених програмою: Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької.
    
    Для участі у першому етапі відбору учасників слід подати єдину анкету для групи та інші супровідні документи та до 25.07.2005 надіслати її на адресу ”ГО „Європейський діалог”. На другому етапі відбору працівники проекту проведуть співбесіди з окремими групами.
    
    Проект відбувається за фінансового сприяння програми "Громадянські ініціативи у Східній Європі" Фонду імені Стефана Баторія, яка фінансується з коштів Фонду Форда.
    
    Джерело : ГО "Європейський діалог"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати