Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс CJFE

29 червня, 2005 р.

    Організація «Канадські журналісти за свободу слова» (CJFE) оголошує конкурс на здобуття нагороди за міжнародні досягнення в галузі боротьби за свободу слова в 2005 році.
    
    Нагороди будуть надаватися журналістам, котрі продемонстрували справжню хоробрість при захисті свободи висловлювання. Кожен рік обираються два переможці.
    
    Під час визначення переможця організатори обіцяють враховувати конкретні труднощі, яких довелося подолати конкурсантам, а також об'єктивність, неупередженість, фаховий рівень викладу матеріалів. Перевагу надаватимуть кандидатам, котрі ще ніколи не отримували великі нагороди за досягнення в царині боротьби за свободу слова.
    
    Подаватися на конкурс можуть також незалежні мас-медіа. Щоб податися на конкурс, журналіст або ЗМІ мусять бути номіновані приватною особою чи організацією. Ті, хто номінують самі себе, на конкурс допускатися не будуть. Кожна нагорода являє собою пам'ятну платівку та грошовий приз на суму 3 тисячі канадських доларів.
    
    Вручення нагород відбудеться в Канаді, на церемонії в Торонто 1 листопада 2005 року.
    
    Висуваючи свого кандидата, будь ласка, напишіть супроводжувального листа, додайте біографію номінанта, пропонований доробок та контактну інформацію.
    
    CJFE закінчить приймати заявки 31 липня 2005 року.
    
    Для додаткової інформації слід контактувати з пані Джулі Пайне: CJFE, 489 College Street, Suite 403, Toronto, Ontario M6G 1A5 Canada; тел.: +1 416 515 9622; факс: +1 416 515 7879; електронна адреса: jpayne@cjfe.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати