Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ Й ОСВІТНЬОЇ МЕРЕЖІ ДЛЯ БЄЛАРУСІ, МОЛДОВИ Й УКРАЇНИ

1 липня, 2005 р.

    *** 4 і 5 липня 2005 року Інститут Розвитку й Соціальних Ініціатив “Вііторул”, Молдова, запрошує бажаючих взяти участь у презентації впроваджуваної ініціативи - Інформаційна й Освітня Мережа для Бєларусі, Молдови й України (Information and Learning Network Sub-regional Unit for Belarus, Moldova and Ukraine).
    
    Information and Learning Network (ILN) була нещодавно створена Програмою Розвитку Організації Об'єднаних Націй у рамках більш широкої ініціативи – Capacity 2015, метою якої є розвиток потенціалу на місцевому рівні в країнах, що перебувають на початковому етапі в процесі реалізації Цілей Розвитку Тисячоріччя. ILN була створена для того, щоб допомогти об'єднати зусилля місцевої влади, приватного сектора й цивільного суспільства з метою досягнення Цілей Розвитку Тисячоріччя, або іншими словами - стійкого довгострокового розвитку й скорочення рівня бідності. Прагнучи до реалізації цієї мети, конкретним завданням й інструментом ILN є підвищення рівня знань суспільства, за допомогою збору передового досвіду й інновацій (наступної їхньої обробки й створення бази даних) з відповідних сфер діяльності, і сприяння їхньому наступному поширенню й застосуванню у всьому регіоні України, Молдови й Бєларусі.
    
    Більше про ILN – на веб-сайті http://www.iln-best.org.
    
    Залежно від того, яку організацію Ви представляєте, ви можете взяти участь в одній із двох презентацій:
    - Презентація для неурядових організацій, що діють у різних секторах: економічний розвиток і скорочення бідності; екологія та стійкий розвиток; соціальний сектор; демократичний розвиток. Понеділок, 4 липня 2005 р. у Творчому Центрі Каунтерпарт, за адресою: Київ, просп. Бажана, 30, кв.8 (метро Харківська).
    - Презентація для аналітичних центрів й інститутів (які цікавляться стійким розвитком, зниженням рівня бідності, Цілями Розвитку Тисячоліття), ресурсних центрів і донорських організацій. Вівторок, 5 липня 2005 р. у Міжнародному Центрі Перспективних Досліджень (ICPS) 5 липня, в 11.00, за адресою: Київ, вул. Пимоненко, 13а.
    
    Крім презентації, мета зустрічі полягає у стимулюванні діалогу про необхідність виявлення новаторських практик у роботі кожної організації, а також у підтримуваних ними проектах.
    
    Бажаючих взяти участь у презентації просимо підтвердити свою участь до п'ятниці, 1 липня, за вказаними нижче контактами.
    
    КОНТАКТИ
    Євгенія Слєпцова
    Інститут розвитку й соціальних ініціатив “Вііторул” (Молдова)
    Тел.: +373 (22) 221 844
    Ел. пошта: info@iln-best.org


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати