Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ШКОЛА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

1 липня, 2005 р.

    *** ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НОВУ МАГІСТЕРСЬКУ ПРОГРАМУ “МЕНЕДЖМЕНТ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я”,
    СПІЛЬНУ З МААСТРИХТСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ (НІДЕРЛАНДИ)
    
    Школа охорони здоров’я Національного університету “Києво-Могилянська Академія” запрошує тих, хто хотів би формувати політику, керувати організаціями, програмами, проектами у сфері охорони здоров’я та мати конкурентні переваги на ринку праці за умов реформування сектору охорони здоров’я на нову магістерську програму “менеджмент в охороні здоров’я”.
    
    Прийом документів проходить за адресою: м.Київ, вул. Г.Сковороди 14, Національний університет “Києво-Могилянська Академія”, 8-й корпус, кімн.7. Документи приймаються до 8 липня 2005 року. Перелік необхідних документів та інформацію про вступні іспити дивіться на сайті: http://www.sph.ukma.kiev.ua
    
    Викладачі магістерської програми – це відомі вітчизняні та закордонні фахівці, які пройшли стажування у закордонних вузах, і викладають у Києво-Могилянській Академії та Києво-Могилянській бізнес-школі. Навчання “без відриву від виробництва”, інтернатури, клінічної ординатури, аспірантури тощо: тричі на тиждень у вечірній час.
    
    Навчальні курси, що пропонуються студентам, поєднують теоретичну та практичну підготовку в галузі охорони громадського здоров’я та менеджменту в охороні здоров’я. До програми включені такі дисципліни: Аналіз політики охорони здоров’я (ОЗ), Економічний аналіз систем ОЗ, Менеджмент організацій, Фінансовий менеджмент, Управління якістю, Логістика та управління обслуговуванням в ОЗ тощо.
    
    Під час навчання на магістерській програмі з менеджменту в охороні здоров’я студенти проходять інтернатуру в одній з організацій охорони здоров’я, щоб отримати практичний досвід роботи в цій галузі.
    
    На завершення магістерської програми, студенти працюють над магістерською дисертацією, спрямованою на розв’язання практичної проблеми з управлінської практики в охороні здоров’я.
    
    Модулі програми пропонуються для окремого опанування всім охочим.
    
    В разі успішної оцінки випускникам магістерської програми видаватиметься спільний з Маастрихтським університетом диплом.
    
    КОНТАКТИ
    Тетяна Черниш, методист
    Школа охорони здоров’я
    Тел.: 8 (044) 238 25 69
    Ел. пошта: chernysh@sph.ukma.kiev.ua
    Інтернет-сторінка: www.sph.ukma.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати