Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Фонд "Відродження" започатковує нову форму спілкування з грантоотримувачами

4 липня, 2005 р.

    *** Міжнародний фонд "Відродження" оголошує про початок роботи нового Інтернет-сервісу ? МФВ-консультант, інтерактивного веб-ресурсу з надання консультацій в Інтернеті щодо програмної та конкурсної діяльності Фонду.
    
    Позначка сервісу "МФВ-консультант" - сприяти конструктивному діалогу Фонду з неурядовими організаціями України, які вже отримують грантову допомогу від МФВ або ж можуть претендувати на отримання такої допомоги від МФВ у майбутньому.
    
    МФВ-консультант надаватиме українським неурядовим організаціям оперативні кваліфіковані відповіді на питання стосовно загальної грантової діяльності Міжнародного фонду "Відродження", консультації щодо окремих програмних напрямків, інформуватиме про останні грантові оголошення й даватиме експертні роз'яснення щодо участі в них. Консультації забезпечуватимуть менеджери програм МФВ.
    
    Розроблений колективом Порталу "Громадський простір", Мфв-консультант доповнить вже наявні інструменти спілкування грантоотримувачів та працівників фонду - як письмових, так і усних. Зареєстровані користувачі зможуть отримати відповідь на своє запитання протягом 48 часів з моменту надходження заявки на адресі Фонду. Надіслані запитання будуть розміщені на веб-сайті сервісу та сформують базу найбільш запитуваних та важливих питань щодо грантової та програмної діяльності Фонду в Інтернеті.
    
    Усі користувачі Мфв-консультанту мають можливість висловитися в Інтернет-опитуванні щодо корисності та зручності сервісів послуги.
    
    Задайте своє запитання МФВ-консультанту!
    
    Джерело : Міжнародний фонд "Відродження"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати