Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС Y-PEER 2005

8 липня, 2005 р.

    *** В рамках регіональної ініціативи Y-PEER 2005, Фонд Народонаселення ООН проводить міжнародний творчий конкурс для популяризації залучення молоді до заходів з профілактики ВІЛ/СНІД. Тема: “Я хочу брати участь: молодь та дорослі – разом проти ВІЛ/СНІДу”
    
    В той час, як залучення молоді до вирішення актуальних проблем суспільства є популярною темою, чіткого розуміння того, що являє собою “змістове наповнення залучення молоді” немає. Встановлення практичних зв’язків між дорослими та молоддю – це складний процес, який вимагає терпіння та самовідданості з обох сторін.
    
    Для того, щоб поліпшити розуміння значення партнерства між молоддю та дорослими, а також проблеми залучення молоді до діяльності з попередження ВІЛ/СНІД, Фонд Народонаселення ООН та програма Y-PEER оголошують творчий конкурс під назвою: “Я хочу брати участь: молодь та дорослі – разом проти ВІЛ/СНІДу”. Запрошуємо молодь висловлювати свої думки стосовно того, що, на Вашу думку, являє собою ефективне залучення молоді, та партнерство між молоддю і дорослими.
    
    Тематика конкурсних робіт
    Конкурс присвячується відзначенню участі молоді з роботі по попередженню ВІЛ/СНІД, а також партнерство між молоддю та дорослими в даному контексті. До участі в конкурсі приймаються плакати (малюнки), фотографії та есе, які зображають та описують ситуації, в яких молодь реалізує своє право самостійно приймати життєві рішення, визначати своє майбутнє та розвиватися, співпрацюючи при цьому з дорослими. Ваша конкурсна робота повинна зображувати молодих людей, які разом працюють задля подолання ВІЛ/СНІД у своїй громаді.
    Проілюструйте свою ідею за допомогою позитивних, життєстверджуючих картин, таких як: молодь задіяна в роботі по попередженню ВІЛ/СНІД; молодь та дорослі разом працюють над подоланням певних проблем (це можуть бути матеріальні проблеми), або створюють разом щось. Будь ласка, акцентуйте увагу на оптимістичних темах, на противагу надмірному використанню психологічно важких або трагічних тем. Просимо Вас показувати зразкові приклади змістовного залучення молоді та партнерства молоді з дорослими в боротьбі з ВІЛ.
    Особливо вітається творчий підхід в змісті або форматі представлення конкурсних робіт.
    
    Оцінка робіт
    Переможці конкурсу визначатимуться по кожній із номінацій, зазначених нижче. Три (3) найкращі роботи конкурсу на національному рівні (по одній в кожній номінації) автоматично беруть участь у міжнародному конкурсі.
    
    Номінації:
    1. Краща цифрова фотографія
    2. Кращий плакат/малюнок
    3. Краще есе
    
    Вимоги до конкурсних робіт
    
    Для цифрових фотографій:
    Будь-ласка, надсилайте свої роботи в електронному вигляді, або відскануйте звичайні (SLR) фотокартки. Якщо Ви надсилаєте відскановану фотографію, переконайтесь, що роздільна здатність – не нижче 300 dpi.
    
    Фотографії та супроводжуючу інформацію надсилайте на адресу y-peer@unfpa.org , або збережіть фотографію на компакт-диску та відправте його за адресою, що зазначена наприкінці цього повідомлення.
    
    Для плакатів / малюнків:
    Використовуйте крейду, маркери, фарби, кольорові олівці, матеріали для колажу та інші матеріали й інструменти. Надсилайте конкурсні роботи на папері чи картоні наступних граничних розмірів:
    
    Не більше, ніж 45 x 60 см (18” x 24”)
    Не менше, ніж 21 x 28 см (8Ѕ” x 11”)
    
    Будь ласка, обережно запакуйте конкурсну роботу та відправте її за адресою, що зазначена наприкінці цього повідомлення.
    
    Для есе:
    - Учасники можуть аналізувати конкретні проблеми, що мають відношення до ВІЛ/СНІД і молоді, та показують як партнерство між молоддю та дорослими може допомогти у розв’язанні цих проблем.
    - Мова есе – англійська. Есе повинні бути надруковані на комп’ютері.
    - Максимальний розмір есе не повинен перевищувати 2 сторінки (одним із стандартних шрифтів, 12 кеглем)
    - Есе можна надсилати електронною поштою
    
    До всіх конкурсних робіт слід додати наступну інформацію:
    - Повне ім’я та вік автора;
    - Назву навчального закладу та клас/рік навчання (або рід занять, для тих, хто не є учнем чи студентом);
    - Адресу електронної пошти та повну поштову адресу.
    
    Переможці та фіналісти Міжнародного молодіжного творчого конкурсу “Я хочу брати участь: молодь та дорослі, рука в руку, проти ВІЛ/СНІДу” будуть оголошені у вересні 2005 року. Переможці конкурсу по кожній із номінацій будуть оголошені в усіх 22 країнах, де проводиться. Найкращі есе будуть опубліковані; найкращі плакати (малюнки) та фотографії будуть надруковані на листівках; усі переможці отримають сертифікати та призи.
    
    Авторські права: Усі надіслані на конкурс роботи стають власністю Фонду Народонаселення ООН (ЮНФПА). ЮНФПА залишає за собою право опубліковувати конкурсні роботи з посиланням на авторів в роботі ЮНФПА. Автор роботи відповідальний за отримання всіх дозволів на елементи, що використані в роботі.
    
    Усі конкурсні роботи в електронному форматі слід надсилати на адресу y-peer@unfpa.org
    
    Кінцевий термін подачі робіт: 30 липня 2005.
    
    КОНТАКТИ
    Фонд Народонаселення ООН
    Київ, 01021, Кловський Узвіз, 1
    
    Адреса для поштових відправлень:
    Фонд Народонаселення ООН
    Кловський Узвіз, 1


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати