Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНИЙ ФОНД “ВІДРОДЖЕННЯ” ТА КОРПОРАЦІЯ “ІНТЕРПАЙП”

8 липня, 2005 р.

    *** Конкурс “Зміцнення та поширення мережі юридичних клінік в Україні через розробку й узагальнення навчально-методичної бази”.
    
    Міжнародний фонд “Відродження” у рамках спільної ініціативи з корпорацією “Інтерпайп” - Фонд правової допомоги для України - оголошують конкурс: “Зміцнення та поширення мережі юридичних клінік в Україні через розробку й узагальнення навчально-методичної бази”
    
    Мета Фонду правової допомоги для України - сприяти правовому захисту соціально вразливих верств населення, а також вдосконаленню навчально-практичних аспектів вищої юридичної освіти, що передбачає збагачення світогляду та вдосконалення принципів роботи молодих юристів і студентів вищих навчальних закладів юридичних спеціальностей в сфері правозахисту.
    
    Мета підпрограми “Юридичні клініки України” - налагодження механізмів правового захисту та правової освіти громадян через розширення навчально-практичної бази вищими навчальними закладами України за допомогою “юридичних клінік”.
    
    Мета конкурсу: сприяти розвитку “юридичних клінік” України, зміцненню і розширенню їхньої мережі та інтеграції такої діяльності у навчально-практичний процес вищих навчальних закладів України при підготовці студентів за напрямом правознавство.
    
    Учасники конкурсу: вищі навчальні заклади України (3-4-го рівня акредитації), що готують спеціалістів за напрямом “Правознавство”; "юридичні клініки" у формі неурядових організацій, що співпрацюють з адміністраціями вищих навчальних закладів за вказаним напрямком.
    
    Пріоритети конкурсу:
    - розробка та імплементація навчально-методичної бази, спецкурсів для “юридичних клінік” у навчальний процес підготовки юристів;
    - розробка та імплементація нормативно-правового забезпечення діяльності “юридичних клінік” в Україні;
    - аналіз чинного законодавства та вироблення пропозицій для визначення місця й ролі “юридичних клінік” у сфері: безоплатної правової допомоги та правової освіти населення;
    - підтримка ініціатив щодо консолідації та розширення мережі “юридичних клінік” України;
    - підтримка ініціатив щодо розробки стратегічного розвитку “юридичного клінічного” руху в Україні;
    
    Від одного апліканта може бути подано не більше одного проекту.
    
    Термін виконання проекту не повинен перевищувати 1 рік.
    
    Максимальний розмір очікуваного ґранту - 7 000 доларів США. Останній термін подання проектів до МФВ - 26 вересня 2005 року. Результати розгляду проектів будуть оголошені 17 жовтня 2005 року.
    
    ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! На момент подання аплікантом проектної заявки організаційна робота по створенню “юридичної клініки” повинна бути проведеною.
    
    Для “юридичних клінік”, організованих у формі неурядових організацій, необхідно докласти документи, що підтверджують співпрацю з вищим навчальним закладом та його зацікавлення в розвитку даної діяльності.
    
    Усі проекти, подані на конкурс, повинні містити чіткі очікувані результати реалізації проекту, з конкретними заходами по їх імплементації на місцевому рівні й наступним їх пропонуванням до представлення та поширення на всеукраїнському рівні.
    
    Проекти, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться. Дата подання проекту визначається за поштовим штемпелем. Програма не надає ґрантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам. Надіслані факсом та електронною поштою проекти не розглядатимуться. Подані на конкурс матеріали не повертаються й не рецензуються. Про результати конкурсів учасників/учасниць повідомлять листом. Остаточне рішення щодо проекту або заявки перегляду не підлягає. Причини відмови в підтримці проекту не повідомляються.
    
    Проекти оформлюються за стандартними аплікаційними формами Фонду й надсилаються поштою на адресу: Міжнародний фонд “Відродження”, Відділ управління проектами, вул. Артема 46, м. Київ, 04053.
    
    Проектні форми можна отримати: Звичайною поштою, попередньо надіславши запит до Фонду; На веб-сторінці МФВ: http://www.irf.kiev.ua У регіональних представників МФВ - організацій-учасниць "Мережі партнерства - 2005" http://www.irf.kiev.ua/ua/contact/rip/
    
    КОНТАКТИ:
    Маркіян Дулеба
    менеджер програми “Верховенство права”
    та “Фонд правової допомоги для України”
    МФ “Відродження”
    Ел. пошта: duleba@irf.kiev.ua
    Тел: (044) 482 0363
    Факс: (044) 486 7629
    
    Джерело: http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/law/open/?doc:int=1737


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати