Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЖИВА ВОДА - 2004. СПІЛЬНІ ДІЇ

11 лютого, 2004 р.

    Національний екологічний центр України (НЕЦУ), в рамках діяльності Всеукраїнської асоціації громадських природоохоронних організацій “Українська річкова мережа” (УРМ), оголошує проведення тижневої ( з 19-25 квітня 2004 року) акції “Жива вода-2004. Спільні дії” і запрошує всіх, хто небайдужий до проблем збереження річок в Україні, взяти в ній посильну участь. Інформаційне забезпечення акції здійснюється НЕЦУ за фінансової підтримки Чорноморської програми Wetlands International.
    Мета акції - залучення широкої громадськості у співпраці зі ЗМІ та місцевою владою до практичних дій з охорони річок в Україні.
    Акція буде підготовлена і проведена зусиллями членів УРМ, інших місцевих громадських організацій та окремих природоохоронних активістів, у тісній співпраці зі ЗМІ та місцевою владою. Дії в рамках акції буде спрямовано на покращання екологічного стану річок та підвищення рівня екологічної свідомості населення.
    Можливі форми участі у акції:
    • практична робота на річках: очистка берегів річок та інших водних об'єктів від сміття, садіння дерев, визначення точкових джерел, забруднення та негативних впливів на річкові заплави, впорядкування водоохоронних зон та прибережних річкових смуг;
    • робота зі ЗМІ: підготовка тематичних статей та інтерв'ю, прес-конференцій по проблемах збереження річок;
    • просвітницькі акції: підготовка і проведення тематичних лекцій для школярів, пересічного населення; вулична природоохоронна агітація та пропаганда;
    • підготовка екологічних фотовиставок, відеофільмів;
    • конкурси: проведення конкурсів для дітей та молоді, екологічних ігор;
    • взаємодія з місцевою владою: круглі столи та зустрічі, підготовка листів та громадських звернень щодо покращання екологічного стану річок;
    • видавнича діяльність тощо.
    Форму участі у акції обирають самі учасники.
    Пакет інформаційних матеріалів про екологічний стан річок та можливості громадськості щодо їх збереження, підготовлений на основі досвіду НЕЦУ та інших членів УРМ (акції “Жива вода – 96” та “Жива вода - 98. До чистих джерел”), а також щодо участі в акції буде підготовлено та розіслано додатково.
    Після проведення акції планується видання популярної брошури з викладом узагальнених результатів акції. На основі наданих анкет та пропозицій, буде підведено та широко розповсюджено підсумки акції, а також проведено конкурс на кращу участь у акції.
    Усіх, хто бажає взяти участь в акції, просимо надіслати анкети учасника не пізніше 15 березня 2004 року.
    Анкети учасника акції “Жива вода - 2004. Спільні дії” можна надсилати у будь-який зручний спосіб: факсом, електронною або звичайною поштою.
    КОНТАКТИ:
    Марія Шуліма
    Національний екологічний центр України
    01025, Київ-25, а/с 89
    Тел.: (044) 238 6260
    Факс: (044) 238 6259
    Електронна пошта: necu@i.kiev.ua


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати