Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Наші партнери АПГІ -Ковчег- відкриває новий проект із захисту прав українців у Молдові

12 липня, 2005 р.

    *** У цьому зв"язку "Ковчег" запрошує усіх бажаючих взяти участь у прес-конференції, присвяченої початку реалізації програми соціологічного дослідження "Українці в Молдові".
    Прес-конференція відбудеться 14 липня 2005р. у приміщенні агентства "Інфотаг", у 14:30. за адресою Кишинів, вул. Копелничану 76 (колишня Пірогова)
    Ціль дослідження - визначення рівня забезпечення прав національно-культурних меншостей у місцях компактного проживання українців на півночі Молдови.
    Дослідження проходить у рамках цивільної місії, реалізованої молдавськими й українськими неурядовими організаціями, членами міжнародної робочої групи по запобіганню конфліктів при Верховному комісарі у справах біженців ООН (УВКБ ООН).
    Анкета розроблена ученими соціологами і практиками правозахисного руху.
    Вибірка репрезентативна, квотна районирована. Планується опитати 1600 респондентів, що забезпечить репрезентативність дослідження. Погрішність складе 1-1,5 %.
    Опитування буде проведено у Бєльцях, Единецком і Бричанском районах - зонах компактного проживання українського населення.
    
    Ціль місії - сприяння європейської інтеграції Республіки Молдова, шляхом забезпечення європейських стандартів у сфері правової захищеності національно-культурних меншин.
    
    До реалізації місії запрошені юристы-международники, правозахисники, фахівці з питань місцевого самоврядування, соціологи і журналісти.
    У процесі здійснення місії аналізується існуюча ситуація з забезпеченням прав національно-культурних меншостей і за результатами досліджень будуть розроблені пропозиції по удосконалюванню існуючого законодавства.
    Наша організація Фундація "Чинність закону", зніматиме документальний фільм про події,які відбудуться в рамках проекту. Наша знімальна група вирушає 13.07.2005 року у Молдову аби почати зйомки. Більш ретельна версія проекту на російськомовній версії нашого сайту.
    На фотоколажі: Ігор Камінник, Голова АПГІ "Ковчег" - поглядає на Молдову


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати