Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Згортання програм USAID в Україні

14 липня, 2005 р.

    Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), що надає технічну допомогу державам світу, протягом 5 років поступово згорне свої програми в Україні. Про це сказав на прес-конференції радник Агентства USAID Рик Герли. Причиною цього Р.Герли назвав те, що в Україні спостерігається постійний економічний ріст. При цьому він виразив упевненість, що вже найближчим часом Україна вступить у ВТО і після цього одержить статус країни з ринковою економікою.
    
    Р.Герли також повідомив, що восени стартує новий проект Агентства USAID, розрахований на 5 років. Він передбачає сприяння дворівневій пенсійній системі, що набере сили в 2007 році. Також передбачене навчання працівників фондового ринку.
    
    Крім того, не дуже давно стартував проект, що передбачає сприяння кредитуванню. У його рамках предбачено створення комерційного кредитного бюро. Однак для його створення українському парламенту необхідно прийняти відповідний законопроект. Якщо бюро заробить, доступні кредити зможуть брати як юридичні, так і фізичні особи.
    
    Також у рамках цього проекту ведеться робота з Івано-франківською міською радою. Вже підписаний протокол про наміри з випуску муніципальних облігацій.
    
    У той же час Р.Герли підкреслив, що фондовий ринок в Україні займає тільки 1% ВВП. На його думку, це зв'язано це з тим, що в країні усе ще немає закону, який би захищав акціонерні товариства.
    
    Джерело: Лігабізнесінформ


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати