Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


14.07.05 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ В АГЕНТСТВІ

16 липня, 2005 р.

    14 липня, у Кишиневі, неурядові організації України, що входять до складу робочої групи по врегулюванню й запобіганню конфліктів у СНД, проведуть громадську місію "Українці в Молдові".
    Голова Асоціації підтримки громадських ініціатив "Ковчег" (Одеса) Ігор Каминник, голова місії, повідомив у четвер на прес-конференції в агентстві "ІНФОТАГ", що "місія являє собою соціологічне дослідження, що пройде в Бєльцях, Единецком і Бричанском районах, де проживає найбільше етнічних українців". "Планується опитати 1,6 тис. чоловік. Громадянам запропонують відповісти на питання про труднощі, з якими вони зіштовхуються в Молдові. У цей же час у Чернівцях пройде аналогічне дослідження із проблем молдован", - сказав він. За словами Каминника, після закінчення місії, у Молдові планується створити інформаційний центр по захисту етнічних прав українців. "Результати дослідження дозволять виявити найбільш актуальні проблеми українців у Молдові й розробити механізм їхнього дозволу: провести семінари, тренінги й конференції з питань захисту прав національно-культурних об'єднань, розробити доповнення в чинне законодавство", - сказав він.
    Каминник відзначив, що "планується створення сайту, на якому будуть розмішені підсумки місії". Аналогічні цивільні місії вже проводилися в Середній Азії й на Кавказі, у Білорусії й Польщі.
    Довідка "ІНФОТАГ": За даними перепису 2004 р., у республіці проживає 283,4 тис. українців, - 8,4% населення.
    Фундація "Чинність закону", паралельно зніматиме документальний фільм про події в рамках проекту


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати