Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Стипендії Hobsons PLC

18 липня, 2005 р.

    *** Hobsons PLC надає стипендію в розмірі 30000 євро абітурієнтам і студентам України і країн СНД, зацікавленим у навчанні у Великобританії.
    Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися на сайте Hobsons (http://www.studyuk.hobsons.com/study.jsp?id=SCHOLARSHIPS_CIS) до 25 липня 2005 року і супроводити свою реєстрацію всіма необхідними даними.
    
    Hobsons PLC є однієї з ведучих міжнародних організацій в області освітніх, видавничих і рекрутинговых послуг з офісами в Азії, Америці і Європі. Близько 4 мільйонів студентів і 2500 навчальних установ в усьому світі скористалися нашими послугами.
    
    Безліч студентів удається до допомоги Hobsons, щоб підібрати собі університет у Великобританії й інших країнах. У 2004 році було відкрите відділення Hobsons по СНД, що покликане з'єднати ведучі університети Великобританії і студентів з України й інших країн СНД.
    
    Зареєструвавши на нашому головному сайте www.studyuk.hobsons.com/sng, ви одержите доступ до повної інформації з освітніх програм і курсів у Великобританії, стипендіям і грантам, а також можливість зв'язатися з цікавими для вас університетами Великобританії. Реєстрація безкоштовна.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати