Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Російський президент Володимир Путін заявив, що не допустить фінансування політичної діяльності з-за кордону, і розкритикував екологів, обвинувативши їх в отриманні коштів від економічних конкурентів Росії.

22 липня, 2005 р.

    *** Не допустити масового переходу в стан опозиції російських правозахисників, особливо тих, хто має багатий досвід протистояння владі і має авторитет за кордоном, постарався вчора президент Володимир Путін. Свої заяви він зробив на зустрічі з представниками правозахисних і інших неурядових організацій.
    
    Багато спостерігачів пов'язують це з побоюваннями Кремля, що в Росії можуть відбутися події, подібні українській жовтогарячій революції.
    
    "Ми проти фінансування з-за кордону політичної діяльності в Росії. Категорично заперечую", - заявив російський президент.
    
    "Жодна поважаюча себе держава цього не допускає, і ми не допустимо", - додав він.
    
    "Ми розуміємо, хто платить - той і музику замовляє", - сказав президент.
    
    При цьому він додав, що держава готова фінансувати громадські організації зі свого бюджету.
    
    Експерт московського фонду Карнегі Микола Петров вважає, що заява Путіна сигналізує зміну політичного курсу кремлівської адміністрації. "Мені здається, очевидний поворот Кремля від так званої "керованої демократії", що не дуже добре показала себе в останньому виборчому циклі, до виниклих після низки "жовтогарячих революцій" ідеї суверенної демократії", - заявив він.
    
    На засіданні також розглядалися проблеми захисту прав дітей, здійснення громадського екологічного контролю, а також становище мігрантів.
    
    Також обговорювалися актуальні питання функціонування інститутів громадянського суспільства, у тому числі Громадської палати, і їхньої взаємодії з державою.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю